Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Jeff Fahey

Machete Fragman
Jeff Fahey profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6/ 10
59 oy
35 kullanıcının favorisi

Jeff Fahey

ABD

29 Kasım 1952

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (5)
Avatar
ByMaverick (Dublör) | 15 Ağustos 2013, 21:02

psycho 3 filminde uçuk bir rolü vardı.

Cevap Yaz
0
0
egeedipkurt (Profesyonel) | 8 Şubat 2013, 19:15

birkaç filmde izledim iyi ama fazla tanınmayan bir oyuncu

Cevap Yaz
0
0
forcees (Figuran) | 11 Mayıs 2011, 17:09

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin de aralarında olduğu Eskişehirli birçok firmanın desteğini de arkasına alarak yola çıkan Uluslararası Eskişehir Kral Midas Kısa Film festivali 11–15 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilecek. Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon ve Kıraathane Kültür Sanat Evi salonlarında gösterilecek yaklaşık 160 film, 5 gün boyunca sinemaseverler ile buluşacak.
 
 Festivalin son günü olan 15 Mayıs tarihinde Eskişehir Kültür Merkezi’nde düzenlenecek (EKM) ve dördü uluslararası olmak üzere toplam 14 dalda ödüllü bir yarışmalı bölümü de kapsayan festival ulusal ve uluslararası birçok kısa film örneğini izleyicisi ile buluşturacak. Yarışmalı bölümde değerlendirmeyi gerçekleştirecek jüri, Oyuncu Şenay Gürler ve Korel Cezayirli, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi STV Bölümü Öğr. Görevlisi M. Erdem Gösterişli, Anadolu Üniversitesi GSF Çizgi Film Bölüm Başkanı Doçent Fethi Kaba, yönetmen Tolga Karaçelik, Natali Yeres, oyuncu Cansel Elçin gibi profesyonel ve akademisyen isimlerden oluşuyor. Bütün etkinliklerin ücretsiz olacağı Festival film gösterimleri dışında Cafe-Teatre tarzında farklı performansları seyretme olanağı sağlayacak.
 

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 26 Mayıs 2010, 00:38

delta harekatı ve bahçıvan filmleri ile ünlenmiş bir aktördür dün pazartesi veya salı itibari ile biten lost dizisinde pilot rolü ile tekrar karşımıza çıkmıştır iyi bir aktördür

Cevap Yaz
0
1
scarlettj (Efsane) | 25 Nisan 2010, 02:02

Filmografisinde o kadar çok yapımda rol almışki..Genel anlamda vasatın üstüne çıkamayan projelerde yer alan bir karakter oyuncusu olduğu söylenebilir.Lost dizisinde ise kaptan pilot Frank Lapidus röoü ile hafızalarımızdaki yerini almıştır.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz