Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Katheryn Winnick

Love And Other Drugs Fragman
Katheryn Winnick profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.9/ 10
287 oy
382 kullanıcının favorisi

Katheryn Winnick

Kanada

17 Aralık 1977

Biyografisi

Winnick 1977'de Etobicoke'da doğdu. Ukraynalı bir ailenin çocuğuydu ve akıcı bir biçimde Ukraynaca konuşabiliyordu. Winnick, içlerinde Paramount'un Failure to Launch (Düş Yakamızdan) (Matthew McConaughey ile) ve New Line'nin Eğleniş (Amusement) de dâhil olmak üzere birçok yapım şirketi ile çalıştı.

İlk önemli deneyimlerinden biri Nietzsche Ağladığında adlı filmde canlandırdığı Salome karakteri oldu. 2012'de, Jonathan Sobel tarafından yönetilen ve bir hırsızlık komedisinin canlandırıldığı The Black Marks (Siyah İşaretleri) adlı filmde Kurt Russell'in rol arkadaşı oldu. Ayrıca bu filmde Jay Baruchel ve Matt Dillon gibi yıldızlar da yer aldı. Winnick filmde Kurt Russell'in sevgili olan Ukraynalı bir gösteri kızını canlandırdı.

2011 güzünde, Winnick; Roman Coppola'nın yazıp yönettiği, ayrıca Bill Murray, Charlie Sheen, Jason Schwartzman ve Patricia Arquette'nin de yer aldığı A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III adlı yapımda başrol oynadı. Bu filmde Winnick Charlie Sheen karakterinin eski sevgilisini canlandırdı.

Bunun yanında Winnick 2011 yılında, bir casusun dramını anlatan Nikita (TV series) adlı yapımda konuk oyuncu olarak, Kelly karakterini üstlendi. Bu filmde Türkiye'de bulunan yüksek korumalı bir ceza evinden kaçan eski ortağıyla maceları anlatılıyordu.

Winnick Paul Giamatti ile rol arkadaşlığı yaptığı dramatik komedi filmi Cold Souls, Sundance Film Festivali'nin 2009'daki en iyi filmi seçildi. Bu film ayrıca Oscar ödüllü Rob Legato'nun yönetmenli denemesi oldu.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
dogukan35 (Efsane) | 6 Mayıs 2014, 02:49

Çok mu çok güzel. Hele de savaşçı bir kadın karakteri canlandırarak daha seksi bir hal alıyor. Belki de uzun yıllar böyle hatırlanacak.

0
8
Tüm yorumlar (56)
Avatar
FiratSrn13 (Amatör) | 29 Ekim 2016, 23:56

khalesiye rakip olabilecek dünyadaki tek kadın

Cevap Yaz
0
1
rodley (Amatör) | 16 Eylül 2016, 00:11

Ragnar'dan nefret etme sebebim bu kadın . Lan bunu nasıl aldatır insan ?

Cevap Yaz
0
2
kellyyy (Amatör) | 15 Haziran 2016, 19:52

İzlediğim diziler içinde kadın karakterler arasında açık ara farkla en başta gelir.

Cevap Yaz
0
0
AyhanHulusi (Jön) | 7 Ocak 2016, 23:07

Hem soğuk hem sıcak muhteşem bir güzellik ve sarışın hali çok daha hoş. Sinemada daha sık görebilsek çok güzel olacak.

Cevap Yaz
0
1
esinkp (Figuran) | 28 Ağustos 2015, 02:02

Vikings de ragnarın lagertayı nasıl aldattığına bir türlü inanamadığım böyle bir kadın aldatılır mı dediğim bi karakter. Üstelik aldattığı kadınada dizi boyunca bir türlü ısınamadım. Kadın aşırı uzun neredeyse ragnarla aynı boynada, lagarta kadar güzel değil ve hiçbir vasfı yok sadece şanslı doğmuş. Katheryn Winnick ise rolüne kesinlikle en çok uyanlardan birisi olmuş. Güzel, seksi ve savaşçı kadın rolüne fazlasıyla uymuş. Gönül isterdi ki ragnarla olsun ama gururlu kadın hemen gitti tabi :( Ayrıca kendisini başrolde oynayacağı sinema filmlerinde de görmeyi çok isteriz.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz