Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Claudia Gerini

The Passion Of The Christ 2. Fragmanı
Claudia Gerini profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.7/ 10
36 oy
15 kullanıcının favorisi

Claudia Gerini

İtalya

18 Aralık 1971

Biyografisi

Claudia Gerini (18 Aralık 1971), İtalyan sinema oyuncusu ve Roma showgirl.Born çalışanlardan veli, 1985 yılında o Ulusal Yarışma Miss Teenager.She kazandı doğumlu bir film ilk bölüm var, La ballata di Eva, 14. Sonradan Ciao mA, Roba da ricchi ve Gece Kulübü, içinde Sergio Corbucci, ve diğerleri oynadı. Az 19 o amele için popüler TV göstermek Non è la Rai, yüz kız şarkı söyleyerek, dans ve oyun ile akademi bir tür. 
Onun ilk önemli rolünü Il padre e il Figlio, Pasquale Pozzessere yönettiği oldu. Daha sonra Paris\'e birkaç ay Fransızca için üniversite dışı bırakmadan İtalya ve Fransa arasında bir çok seyahat öğrenmek taşındı. Az 22 o İtalya\'ya döndü ve Angelo kahramanı olarak rol e Beatrice, Francesco Apolloni (yazar ve yönetmen) sahnede tiyatro Coliseum Roma, yönetmen ve aktör Carlo Verdone onu fark sunulan bir tiyatro çalışması var. ile karşılaşmak Verdone üretilen Viaggi di nozze ve Sono pezosun di Iris Blond, hem Noel gişe başarıları. 
Gerini sonra Leonardo Pieraccioni, Massimo Ceccherini Antonio Rezza ve Antonello De Leo ile işbirliği ve Los Angeles, ABD ve Madrid, İspanya hem de ilgili dilleri geliştirmek taşındı. İspanya yılında Desafinado için MG Pereira ve La Playa de Los Galagos tarafından M. Camus ile çalıştı.Onu geç roller Francesca e Nunziata, Lina Wertmüller, Al yönetmen dahil si comanda, Sigara ti muovere, La sconosciuta ve son Nero bifamiliare, onu arkadaş, şarkıcı şarkı yazarı Federico Zampaglione yönettiği Cuore.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (0)
Avatar
Görüşleriniz