Chuck

9,1 139 oy

Chuck Dizi Konusu

Uluslararası teröristler, suikastçiler, silah kaçakçıları...
Beynine indirilen bilgilerle kendini birdenbire hükümetin tüm sırlarına vakıf yürüyen bir bilgisayar olarak bulan Chuck Bartowski’nin zoraki bir şekilde başladığı “ajancılık oyunu” sürüyor. Olaylı sezon finalinden sonra ekranların en komik ve en duygusal ajanı Chuck, yepyeni maceralara yelken açmaya hazır. Ajanlık yetenekleri iyice gelişen Chuck geçen sezon Sarah ile nihayet yollarını birleştirdi. Ajan Shaw’un ihaneti, Chuck’ın yeni intersect yüzünden hayatının tehlikeye girmesi ve babasının oğlunun hayatını kurtarmak için kendini feda etmesi hepimize duygusal anlar yaşattı. Morgan da ajanlık rütbesine yükselirken Aldıkça Al hain ajanların saldırısı sonucu yerle bir oldu.
Ajan olma yolunda sevdiği pek çok şeyden vazgeçmek zorunda kalan Chuck için dizinin yapımcılarının büyük bir sürprizi var. Başına gelmedik kalmayan ajanımız yeni sezonda bu kez de annesini bulmak için kolları sıvayacak. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz imzalı Chuck eğlenceli ve soluk soluğa geçecek bir sezon vadediyor.

Devamını Oku

Chuck Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Paul Marks , McG , Josh Schwartz , Peter Johnson , Chris Fedak , Phil Klemmer , Matthew Miller , Craig Digregorio , Nicholas Wootton , Ben Kunde , Robert Duncan McNeill Favori: 148 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 185 kullanıcı Chuck dizisini izledi Diziyi Ekleyen: bluecancan