The Walking Dead Sezon 3

8,7 467 oy

The Walking Dead Sezon 3 Dizi Konusu

Amerika’da Pay TV tarihinin en çok izlenen dizisi olan The Walking Dead 3. sezonunda “Ölülerle Savaş, Yaşayanlardan Kork” sloganıyla geri dönüyor. Emmy® Award ödüllü dizi merakla beklenen 3. sezonuyla yeni bir rekora imza atmaya hazırlanıyor.
‘Love Actually’ filmiyle tanınan Andrew Lincoln ve ‘Prison Break’ dizisindeki başarısıyla ünlenen Sarah Wayne Callies’in başrolleri paylaştığı milyonlarca fanatiği olan çizgi romanın TV uyarlaması, yayılan bir virüsün ardından sayıları hızla artan zombilerle mücadele eden bir grup insanı konu alınıyor.
Yeni sezonda Rick ve arkadaşları terk edilmiş bir dünyada kendilerine sığınacak bir yer arayışına devam ediyor ve kısa süre içinde yürüyen ölülerden daha fazla korkmaları gereken güçlerin olduğunu keşfediyorlar. Hayatta kalmak için verilen mücadele daha önce hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı.
Ortamın giderek daha da tehlikeli bir hale gelmedi ve Lori’nin hamileliğin belirgin bir hal almasıyla birlikte Rick nihayet güvenli bir sığınak bulur. Ancak önce grubun limitlerini zorlayarak verdiği sözleri bulundukları binanın güvenliğini garantilemek zorunda...

Devamını Oku

The Walking Dead Sezon 3 Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Gale Anne Hurd , Robert Kirkman , David Alpert , Frank Darabont , Glen Mazzara , Charles H. Eglee , Scott M. Gimple , Gregory Nicotero , Denise M. Huth , Tom Luse , Paul Gadd , Evan T. Reilly Favori: 576 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 903 kullanıcı The Walking Dead Sezon 3 dizisini izledi Diziyi Ekleyen: 249557