Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

1 Kezban 1 Mahmut Sezon 2

1 Kezban 1 Mahmut Sezon 2 (2014) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.3 / 10
15 oy

2014 - Türkiye

KomediGençlik

29 Dak.

Cenk Çelik

8 kullanıcının favori dizisi

20 kullanıcı, 1 Kezban 1 Mahmut Sezon 2 dizisini izledi.

1 Kezban 1 Mahmut Sezon 2 Dizi Konusu

Türkiye’de internet üzerinden yayın yapan dizi sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Fakat son zamanlarda yapılan yeni atılımlar ile gelişen dizi sektörü, kendini internete de kaydırmış durumdadır. Delivizyon tarafından yayınlanmaya başlayan yeni dizi de özellikle ülkemizde bu sektörde yaşanılan gelişmeleri göstermeye yetiyor.
1 Kezban 1 Mahmut dizisi 1 Mayıs 2013 tarihinde ilk bölümü ile piyasaya girdi. Komedi türünde bir dizi olan 1 Kezban 1 Mahmut, sadece internet üzerinden yayın yaparak hizmet vermektedir. İlk bölümü 25 dakika olan dizi, güncel esprileri ve eğlenceli konusu ile izleyenlerin beğenisini topladı. Cenk Çelik‘in yönetim yazdığı dizinin oyuncu kadrosu da bu sektörün genç isimlerinden oluşmaktadır.
Kezban rolünde karşımıza çıkan isim Esin Yıldız oluyor, bu karakterin karşısındaki isim ise Mahmut. Bu karakteri canlandıran isim Ercan Zincir. Ayrıca dizide Cenk Hakan Köksal ve Merve Dalar da rol almaktadır. 2013 Delivizyon yapımı internet dizisi 1 Kezban 1 Mahmut‘u izlemek için bu dizinin websitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Devamı
Gizle
Diziyi Ekleyen Hwoaranq
Görüşleriniz