Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Deniz Yıldızı Sezon 6

Deniz Yıldızı Sezon 6 (2014) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.3 / 10
6 oy

2014 - Türkiye

AileDramGizemKomediRomantik

Moda Senaryo Evi

4 kullanıcının favori dizisi

5 kullanıcı, Deniz Yıldızı Sezon 6 dizisini izledi.

Deniz Yıldızı Sezon 6 Dizi Konusu

Yusuf, Gizem ve Engin'in nikahı için, üç aydır amcasıyla Kars'ta kalan Ayşe'yi alıp gelir. Ayşe'nin Ankara'ya döneceği, Kazım hariç herkesten gizlenmektedir. Ayşe ve Yusuf aşkı doludizgin devam ederken, Ayşe de artık kiminle yaşayacağına ve kime "anne" diyeceğine karar vermiştir. Acaba Ayşe İkbal'i mi yoksa Kadriye'yi mi seçecektir?
Sarp, yurtdışında yaşamaktadır. Engin ise intihar etmiş, Gizem de Engin iyileşene kadar ona bakmıştır. Bu sırada Engin'den hamile olduğunu öğrenen Gizem, bebeğini babasız büyütmemek için, Engin'i artık sevmese de onunla evlenmeye karar vermiştir. Gizem'i gelin olarak istemeyen Kadriye, Engin, Gecekondu ahalisi, düğün için Gizem'i Bahri evden almaya gider. İkbal ve Kadriye bir araya gelince kıyamet kopar. Acaba neler olacaktır?
Esra yüzünden sakat kalan Melih bunalımda, Banu ise ona destek olmaktadır. Melih'in iyileşme umuduyla yapılan ameliyatları yüzünden varlıkları tükenmiş, Melih ise iyileşememiştir. İkili, büyük bir para sıkıntısı içinde olmasına rağmen hala birbirini çok sevmektedir. Bu sırada haberleri olmadan cezaevinden salınan Atakan ise intikam hırsıyla geri döner, çok zengin ve güçlü bir adam olan amcası İzzet'in himayesine girer. Banu ve Melih'i neler beklemektedir?
Gizem ve Engin nikah salonuna giderken, Gizem bu duruma bebeği için bile olsa katlanamayacağını düşünür ve Engin'e onunla evlenmeyeceğini söyler. Şimdi Engin ne yapacaktır?
Suna artık Celal'e kendi evinde bakmaktadır. Suna, karnında taşıdığı bebeğin Can'dan olduğunu hala Mustafa ve Can'dan gizlemektedir. Nikah salonuna giden Suna'nın hafif sancısı tutar. Acaba Suna ve karnında taşıdığı bebeği iyi midir?
İkbal, nikah takılarını unuttuğu için, eve döner. Bu sırada Ayşe, herkesten gizli, bir karar vermiş, İkbal'in kapısına çalar. İkbal, çalan kapıyı açar ve karşısında Ayşe'yi bulur. Acaba Ayşe İkbal'i şok edecek ne söyleyecektir?

Devamı
Gizle
Diziyi Ekleyen Hanryvolt
Görüşleriniz