Yaprak Dökümü Dizi Konusu

Leylanın hali, Fikretin yokluğu, Neclanın yarattığı hayal kırıklığı günden güne evin üzerinde etkilerini göstermeye devam etmektedir. Acısını dindirmek için bir çare arıyan Ali Rıza Bey bu sefer geçim sıkıntısı ile daha fazla karşı karşıya getirecektir.
Leyla kardeşi ve kocasının oynadığı bu büyük oyunun içinde kendini kaybetmiş bir şekilde bulmuştur. Teselliyi aradığı tek şey pembe mantosudur.
Necla ailesine karşı gelerek beraber olmaya karar verdiği Oğuzun kendisinden neler gizlediğini anlamaya ve hayatına devam etmeye çelışırken pişmanlığı günden güne artmakta ailesinin özlemini hissetmeye başlamıştır.
Fikret artık gördüklerin olanlara dayanamayarak evden kaçmak için yaptığı anlaşmalı evliliğine alışmaya çalışmaktadır. Tahsinle arasında görülmeyen bir bağ olmasına rağmen Tahsinin annesi Cevriye Hanımın yaptıklarına göğüs germeye çalışır. Çocuklarla bir bağ kurmaya çalışırken ona tek sorun olan Tahsinin kızı Denizdir.
Şevket evlerinin kaçan huzuru ve Ferhundenin kıskançlık krizlerinden bunalıp bir an önce bir şeyler yapmaya çalışacak ama yanlış yollara gitmekten ve babasının değer verdiği tek şey olan onurundan vazgeçmenin eşiğine kadar gelecektir.

Devamını Oku
Favori: 246 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 125 kullanıcı Yaprak Dökümü dizisini izledi Diziyi Ekleyen: TILSIM