Sinemalar.com

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız
7 Mart 2011

Stieg Larsson’un tüm dünyayı kasıp kavuran bir fenomene dönüşen; polisiye türünde yeni bir çağ başlatan ve rekorlar kıran, 2012’de David Fincher tarafından Hollywood’a da uyarlanması planlanan seri Millennium Üçlemesi’nin son bölümü \"THE GIRL WHO KICKED THE HORNET\'S NEST / ARI KOVANINA ÇOMAK SOKAN KIZ\" 01 Nisan’da sinemalarda!

The Girl Who Kicked the Hornets Nest

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız, asi hacker Lisbeth Salander rolüyle parlayan Noomi Rapace ve sadık arkadaşı Mikael Blomkvist’i canlandıran Michael Nyqvist’i yeniden ve son kez biraraya getiriyor.

Konu:

Stieg Larsson’un milyonlar satan kitabından uyarlanan bu filmde; Lisbeth Salander kafasında bir kurşunla bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. İyileşir iyileşmez de kendisini doğrudan hapse yollayacak, üç cinayetten yargılanacağı duruşmaya götürülecektir. Davasını hayatı pahasına savunan Salander, gazeteci Mikael Blomkvist’in de yardımıyla masumiyetini kanıtlamaya ve kendine acı çektiren sistemin mimarı olan derin devletin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacaktır.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
yasmin77 (Amatör) | 11 Ağustos 2011, 23:27

Kitapların 2sini okudum 3.sunu okuyorum, kitap serisi çok iyi tavsiye ederim.Filmleri beğenmedim sıkıcı geldi, Bence ya sadece kitapları okuyun yada sadece filmi izleyin.Kitabı okuduktan sonra filmi izlediğinizde hayal kırıklığı oluyor.Filmi izlediğim zaman kitaptaki heyecanı yaşayamadım, zaten kitapla birebir senaryolaştırmışlar.O yuzden tavsiyem sadece ya kitap yada film:)

Cevap Yaz
0
0
zehra1485 (Figuran) | 15 Temmuz 2011, 11:48

Ben daha kitabına dün başladım kitaplarını okuduktan sonra filmlerini izleyeceğim.Çünkü kitaba bağlı kalmıyorlar ve kitaplarda duygular daha güzel anlatılıyor.Şuanda ilk kitabı (ejderha dövmeli kız) bitirmek üzereyim bakalım bitince izleceğim söylediğiniz gibi güzel mi göreceğim.

Cevap Yaz
0
0
AmrothDüzgün (Figuran) | 6 Temmuz 2011, 01:47

En fazla sıkıldığım filmlerden birisi olacak. Nitekim ilk iki filmde öyle olmuştu.

Cevap Yaz
0
0
kozge (Artist) | 21 Mayıs 2011, 02:48

soluksuz izleyeceğiniz bir üçleme.1. filmden itibaren Lisbeth Salanderın hayatıyla ilgili gizli kalmış gerçekler birer birer ortaya çıkıyor we filmler biraz uzun olsada sizi sıkmıyor.suçluların cezalarını teker teker bulduğu filmleri mutlaka izleyin.iyi seyirler...

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 12 Mayıs 2011, 13:42

Ya filmin ismi bir Tek banamı saçma geliyor.?

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz