Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com
2013-07-08T13:38:08+04:00 2013-05-31T10:51:34+04:00

En İyi Hapishane Filmleri

Esaretin Bedeli Fragman
1

Esaretin Bedeli Fragman

Başrollerinde  Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton gibi isimlerin yer aldığı suç dram türündeki Esaretin Bedeli filminin resmi fragmanı.

Deney Fragman
2

Deney Fragman

Başrollerinde Moritz Bleibtreu, Christian Berkel, Oliver Stokowski gibi isimlerin yer aldığı Dram Gelirim türündeki Deney filminin resmi fragmanı.

Ölüm Yolunda Fragman
3

Ölüm Yolunda Fragman

Başrollerinde Susan Sarandon, Sean Penn, Robert Prosky gibi isimlerin yer aldığı Suç Dram türündeki Ölüm Yolunda filminin fragmanı.

Yeşil Yol Fragman
4

Yeşil Yol Fragman

Başrollerinde Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse gibi isimlerin yer aldığı Suç ve Dram türündeki Yeşil Yol filminin resmi fragmanı.

Son Kale Fragman
5

Son Kale Fragman

Başrollerinde Robert Redford, James Gandolfini, Mark Ruffalo gibi isimlerin yer aldığı Aksiyon Dram tarzındaki Son Kale filminin resmi fragmanı.

Mahkum Fragman
6

Mahkum Fragman

Başrollerinde Stephen Dorff, Marisol Nichols, Vincent Miller ve Val Kilmer gibi isimlerin yer aldığı Suç ve Dram türündeki Mahkum filminin fragmanı.

Kelebek Fragman
7

Kelebek Fragman

Başrollerinde Steve McQueen, Dustin Hoffman, Victor Jory gibi isimlerin yer aldığı biyografı suç türündeki Kelebek filminin resmi fragmanı.

Alkatraz Kuşçusu Fragman
8

Alkatraz Kuşçusu Fragman

Başrollerinde Burt Lancaster, Karl Malden, Thelma Ritter gibi isimlerin yer aldığı 1962 yılı yapımı Biyografi Dram türündeki Alkatraz Kuşçusu filminin resmi fragmanı.

Açlık Fragman
9

Açlık Fragman

Başrollerinde Stuart Graham, Laine Megaw, Brian Milligan gibi isimlerin yer aldığı 2008 yılı yapımı biyografi suç türündeki Açlık filminin resmi fragmanı.

Geçmişin Gölgesinde Fragman
10

Geçmişin Gölgesinde Fragman

Başrollerinde Edward Norton, Edward Furlong, Beverly D'Angelo gibi isimlerin yer aldığı Suç Dram türündeki Geçmişin Gölgesinde filminin resmi fragmanı.

Popüler Listeler

Görüşleriniz