Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Ana Johnson

Ana Johnson profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.4/ 10
9 oy
4 kullanıcının favorisi

Ana Johnson

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Biyografisi

Ana, onlu yaşlarında \"Groove\" adlı bir cover grubunda şarkı söylemiş. Sonra bakmış ki şarkıcılıktan bir şey çıkmayacak, öğrenci değişimi programıyla Amerika\'ya gitmiş. Orada grafik dizayn işinde çalışmış ve snowboard yapmış. Ulusal birkaç yarışmada derecesi varmış. Sonra bakmış snowboard ile de hayat geçmeyecek, 2001\'de tekrar İsveç\'e dönmüş. O yıl İsveç Popstar\'ın ilk yılıymış, Ana, bir kumarhanede krupiyer olarak çalışıyor ve grafik dizayn okulu açmanın hayalini kuruyorken ne olduğunu anlamadan kendini yarışmanın birincisi olan grup \"Excellecen\"ın içinde buluvermiş. Dört kızdan kurulu grup ülkelerinde pek sevilmiş. \"Hepsi Ana gibiyse nasıl sevilmesinler\" diyebiliriz değil mi?

Ana bir sene sonra gruptan ayrılmış ve solo albümü üzerinde çalışmaya başlamış. Nisan 2004\'te \"Cuz I Can\" adlı albümü ülkesinde çıkmış. Spider-Man\'in soundtrack albümünde yer alması için teklif gelmesi de sadece iki hafta almış..

Ana\'nın \"We Are\"ın arkasından gelen single\'ı \"Don\'t Cry For Pain\", doğum gününde, yani 4 Ekim\'de çıktı. Ana, şarkıyı Max Martin ile birlikte yazmış. Max Martin\'in Britney ve Justin ile çalışmış önemli bir yazar / prodüktör olduğunu söylersek kendisine ne kadar güvenildiğini tahmin edebilirsiniz. Albümdeki bütün şarkılar bir şekilde Ana\'nın katkısıyla yazılmış, ancak yanında sürekli Andreas Carlsson, Jörgen Elofsson gibi çok önemli isimlerle çalışmış şarkı yazarları da yer almış.Son albüm: Little Angel (2007)

Devamı
Gizle
Tüm yorumlar (0)
Avatar
Görüşleriniz