Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Bandırma Gülez

  • Salon Detay
Bandırma Gülez
Favorilerime Ekle
Facebook'ta Paylaş

40 Kişinin Favori Salonu

Adres :

Haydar Çavuş Mah. Cumhuriyet Cad. Barış Manço Kültür Merkezi Bandırma/Balıkesir

Tel : (266) 7150179

Telefonla Rezerve

Dolby Digital

3 Boyutlu Gösterim

Klima

Kafe & Restoran

Park Yeri

* Filmlerin seans saatleri, sinema salonlarının inisiyatifiyle bilgimiz dışında değişebilir.

Tüm yorumlar (44)

Avatar
canersari (Amatör) | 22 Eylül 2012, 19:26

sinemanın kalitesi bence bilet fiyatıyla ölçülür.demekki bu sinemada kalite sıfır teknolojinin çok gerisinde olduğu için 9 tl den 6 tl ye inildi.şimdi ise 5 tl ye inmiş merak ediyorum ne zaman 4 tl yi göreceğiz.4 tl yede inse arkadaşın belirttiği gibi malzeme deposundan yapılan sinema ancak bu kadar olur.herhalde yolun sonu gözüküyor gibi.

Cevap Yaz
0
2
FameraCan (Amatör) | 16 Ağustos 2012, 15:56

Bandırmada batmayı hakeden ilk firma allahım bu kadaar rezil olur maleme deposunda 4. salon çıkarıyolar 3d olan filmleri 3d izlememe imkanın yok (3d ruhumu boğuyor zaten 3d sistemleri berbat ötesi ve tek salonda )

Cevap Yaz
0
2
zaferakin (Figuran) | 6 Şubat 2012, 21:27

Liman Avm'deki Cinefora açıldıktan sonra hafta için tüm seansları 6 tl'ye indirdiler. Ayrıca son yapılan tadilatla da tam anlamıyla bir sinema görünümüne kavuştu. 3D gösterim yapılan salon sinemanın en küçük salonu. Bu pek iyi değil. Sonuç olarak çok çok daha iyi salonlar elbette var ama yine de şu anki haliyle Gülez de idare eder bir durumda. Liman Avm'deki Cinefora ile birlikte Bandırma'nın sinema ihtiyacını fazlasıyla karşılıyorlar.

Cevap Yaz
0
2
KubilayKarpat (Amatör) | 2 Eylül 2011, 16:19

Sinemada bir kaç yenilik yapıldı ama salonlarda değişen bir şey yok. Ana salon dışındaki 3 salonun kendi ve perdesi ço küçük. Yiyecek içecek pahalı fakat diğer sinema salonlarıyla aynı ölçüde fiyatlar. Ana salondaki ses sistemi fena değil diğerlerinde kötü bir ses sistemi var ki zaten sesin iyi etki yaratabilmesi için gerekli alan yok.
Bu ufak salonlarda özellikle aksiyon filmlerine girmeyin derim, sizi tatmin etmeyecektir. Diğer yanlarına bakarsanız salonlar klimalı, sıcak olmuyor.. Tuvaletleri de kullanılabilir bir vaziyette. Mısır da yenebilir düzeyde :)

Cevap Yaz
0
1
neosinan (Figuran) | 15 Temmuz 2011, 15:49

3D bilet 10 lira dedi kardeşim bende gitmeyi düşünüyordum bursada 10 liraya nasıl salonlarda izlediğim aklıma geldi buradaki 10liranın mantıgının anlayamadım yeni sinema açılacak eğer iyi bişeyler yaparlarsa buda kapanır hem evime daha yakın olacak hemde güzel bir ortamda olacak

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz