Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Ümraniye Sinemay Carrefour

  • Salon Detay
Ümraniye Sinemay Carrefour
Favorilerime Ekle
Facebook'ta Paylaş

267 Kişinin Favori Salonu

Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan cad No: 64 Ümraniye/İstanbul

Tel : (216) 5251444

Telefonla Rezerve

Dolby Digital

3 Boyutlu Gösterim

Klima

Kafe & Restoran

Park Yeri

* Filmlerin seans saatleri, sinema salonlarının inisiyatifiyle bilgimiz dışında değişebilir.

Popüler Yorumlar

delta-epsilon (Jön) | 19 Temmuz 2013, 12:48

Bir keresinde bu sinemada film izlemeye karar verdim. Saat 19:15 seansına. 19:10 da sinema gişesine yetiştim. Şu filme 1 bilet almak istiyorum dedim. O seansın benden başka kimse olmadığı için iptal olduğunu söylediler bana. 1 kişi için salonu açıp film oynatamazlarmış. Ya arkadaş zaten sinemanız sinek avlıyor, kimsecikler gelmiyor sinemanıza, bari geleni elinizde tutun dimi? Ben taaa nerden gelmişim sinemaya büyük bir hevesle, gördüğüm muameleye bak! Bir kişi bile olsa oynatacaksınız o filmi, yoksa daha çoooook boş kalır o kocaman salonlar. İşletmecilik öğrenmeleri lazım biraz. Gelen kişi memnun kalacak ki yanında arkadaşları ile gelecek bir sonraki sefer. Ama bakın ben şimdi memnuniyetsizliğimi her yere yazıcam. Biraz araştıranlar gitmeyecek.Yakınındaki Meydan AVM deki sinemaya giderim bundan sonra.

1
4

Tüm yorumlar (114)

Avatar
screamneve (Amatör) | 28 Eylül 2014, 01:15

Artık içinde bulunduğu Carrefour binası da yıkılmış. Praktiker kapandıktan sonra bütün mağazalar tek tek kapandı, artık böyle bir yer yok. Kısa bir süre sonra da yıkılacakmış. Gerçekten içim cız ediyor çok güzel anılar kaldı. Şimdi boşaltılmış harabe halini görünce bu ne dedim korku filmi seti gibi olmuş her yer. Çok yazık oldu çok....

Cevap Yaz
0
1
don_m_ozturk (Amatör) | 6 Haziran 2014, 10:43

Çocukken hep bu sinema salonlarına giderdik babamla :) Harry Potter ile büyüyen nesilim ben. Tüm filmlerinde burada girmiştim. Bu salonda çok anım vardı. Bugün önünden geçtim yine duygulandım... Çok yazık olmuş... Keşke sonsuza kadar dursaydı da bende oğlumla gitseydim.

Cevap Yaz
0
3
screamneve (Amatör) | 31 Mayıs 2014, 11:10

Kaç senedir gittiğim sinemanın bu halini görmek beni çok üzdü. Sinema tamamen boşaltılmış, Carrefour içinden giriş yeri de kapatılmış. Eşyalar da boşaltılınca harabeye dönmüş resmen. En son The Muppets filmine girmiştim ben de. Üç sene önce falan.

Cevap Yaz
0
1
necmisamet_akdeniz_96 (Amatör) | 16 Nisan 2014, 00:22

Anıların hatırına iyi bişeyler söyliyim ... Ama yokki kardeşim dağın basına sınema yapmıslar

Cevap Yaz
0
0
necmisamet_akdeniz_96 (Amatör) | 8 Nisan 2014, 22:13

Anıları yeterdi ama kötü işletmecilik bitirdi...Heygidi günler Çocuksu ve neşeyler girdiğimiz o salon en son avatar için girdim...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz