Fox TV Dizileri

Taçsız Prenses (2023) afişi
Taçsız Prenses
Dram
2023
Türkiye
Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarını dinleyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı sonucu hastaneye kadırılması Masal'ı değiştirir ve hırçın ve acımasız bir kıza dönüşür. Öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) Masal’a destek olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Ne yaşarsa yaşasın Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…
Dokuz Oğuz (2023) afişi
Dokuz Oğuz
Dram
2023
Türkiye
Albay Tomris Toprak, detaylı bir çalışmanın sonunda en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi'ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında mağdur edilen Türkler için mücadele verecektir. 
Yalnız Kalpler (2023) afişi
Yalnız Kalpler
Dram
2023
Türkiye
Ayda ve Teoman Kapadokya’da geçirdikleri büyülü bir akşamdan sonra birbirlerinin izini kaybederler. O akşamdan üç yıl sonra Ankara’da yeniden karşılaşırlar ancak artık Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet’le birliktedir.  Baskıcı annesinin altında ezilen Ayda ve ailesini mi aşkını mı seçeceğini bilemeyen Teoman için zorlu bir dönem başlar.
İyilik (2022) afişi
İyilik
Dram
2022
120dk
Türkiye
Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…
Darmaduman (2022) afişi
Darmaduman
Dram
2022
Türkiye
İstanbul'da oturan arkadaşların liseden üniversiteye ve gerçek hayata geçişlerini konu alıyor.
Hayatımın Şansı (2022) afişi
Hayatımın Şansı
Dram
2022
Türkiye
Yonca, küçük kızı Sare ile hayata hayat ümcadelesi veren yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir. Bir yandan zorluklarla tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif gelir. Artık Yonca için yeni bir hayat kapıdadır. Fakat henüz farkında olmadığı şey; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır.
Yasak Elma (2018) afişi
Yasak Elma
Dram
2018
120dk
Türkiye
Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.