YARDIM SAYFASI

Kullanım Hüküm ve Koşulları

“sinemalar.com” ve diğer tüm Nokta A.Ş. ürünlerini kullanmakla, aşağıda bulunan “Kullanım Hüküm ve Koşulları”nı ve “Gizlilik Sözleşmesi”ni kabul etmiş bulunursunuz. Nokta A.Ş.; bahsi geçen “kullanım hüküm ve koşulları”nı, “gizlilik sözleşmesi”ni ve/veya tüm internet ürünlerindeki diğer koşulları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır.

Madde 1

“sinemalar.com” adlı internet sitesinin hükümlerini, genel site şartlarını, kullanım koşullarını, gizlilik sözleşmesini okumak, incelemek kullanıcıların sorumluluğundadır. Kullanıcının üyeliğinin gerçekleştiği tarihten sonra olabilecek değişiklik ya da değişiklikler kullanıcıyı bağlayıcı konumda değildir. Sözkonusu değişiklik(ler), kabul edilmiş anlamına gelir.

Madde 2

“sinemalar.com”, üçüncü şahıslara ait web sitelerinin linklerini, grafiklerini, isimlerini içeriğinde tutar ve bu web siteleri ile ilgili olarak içerik, gizlilik ya da uygulama gibi konulardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Madde 3

“sinemalar.com” u kullanım hakkınız, kişisel reklam amacı ile kullanıma sınırlıdır.
“sinemalar.com” un bazı özelliklerinden faydalanabilmek için, kullanıcı adına bir hesap açılmalıdır. Bu hesaptaki bilgilerin doğruluğundan kullanıcı sorumludur. “sinemalar.com” içersinde yapılan her aktiviteden hesap sahibi sorumludur. Kullanıcı hesabının başkasına devredilmesi mümkün değildir, bu devrin olması halinde doğacak maddi/manevi kayıplardan “sinemalar.com” sorumlu tutulmaz.
Kullanıcı, yorum/eleştiri yazma gibi aktivitelerinden kendisi sorumludur. Uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden yorum/eleştirilerden, “sinemalar.com” asla sorumlu değildir. Bu tarz davranışlarda bulunan kullanıcıya yöneltilen türlü cezai yaptırımlardan “sinemalar.com” sorumlu tutulmaz.
“sinemalar.com” içeriğindeki materyallerin (başlıklar, karakterler, logolar, grafikler) kullanım haklarını elinde bulundurur. Bu materyallerin, “sinemalar.com” ve Nokta A.Ş. çalışanları haricinde, yayınlanması, kopyalanması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.

Madde 4

“sinemalar.com”, yorum/eleştiri paylaşımına izin verir.
Kullanıcı, diğer kullanıcılarla paylaştığı tüm bilgilerin niteliğinden ve içeriğinden sorumludur. ( yorum, eleştiri, link belirtme, puanlama)
Kullanıcının, “sinemalar.com” un imajını zedeleyecek şekilde davranması halinde, “sinemalar.com”, bu kullanıcının hesabını iptal etme yetkisine ve bu kullanıcıya gerekli hallerde dava açma hakkına sahiptir.

Madde 5

Nokta A.Ş.’nin hiçbir çalışanı, iş ortağı ya da ortakları, servis sağlayıcısı veya operatörleri, “sinemalar.com” ile ilişkili herhangi üçüncü şahıslar ya da kurumlar, kullanıcının başına gelebilecek hiçbir zarardan sorumlu tutulmazlar.

Madde 6

“sinemalar.com”un hazırladığı “Kullanım Hüküm ve Koşulları” nı, reşit iseniz ya da yasal veli iznine sahipseniz kabul etme hakkınız vardır.

Madde 7

“sinemalar.com” kullanım koşulları ve tüm hakları ve buna dair tüm lisanslar, Nokta A.Ş. tarafından koruma altına alınmıştır. Bu haklar, kullanıcı tarafından devredilemez, gerekli görüldüğü takdirde Nokta A.Ş. tarafından devredilebilir.