İzmir Çiğli Cinecity Kipa

  • Salon Detay
İzmir Çiğli Cinecity Kipa
Favorilerime Ekle
Facebook'ta Paylaş

319 Kişinin Favori Salonu

Adres : Yeni Havaalanı Yolu No:40 Kipa Alışveriş Merkezi Çiğli/İzmir

Tel : (232) 3865888

Telefonla Rezerve

Dolby Digital

3 Boyutlu Gösterim

Klima

Kafe & Restoran

Park Yeri

Popüler Yorumlar
berkant_uzunlar_1 (Amatör) | 12 Ekim 2014, 11:28

hakan senin gibiler izmiri anlayamaz zaten sen izmiri anlamak için kafa da yorma o ufak beynini fazla zorlama

2
+13
hakan_atabiner_9 (Amatör) | 04 Ekim 2014, 09:36

çünkü izmir türkiyenin 3. büyük ili değil. türkiyenin en büyük köyü. böyle iğrenç pis kokan, insanlarının kendini özel zannettiği ama bir boka yaramadığı, özgürlük adı altında terbiyesizlik yaptığı. içip sıçmaktan başka bir şey bilmediği başka bir şehir daha yok... bu filmler çok bile buraya...

21
+10
Tüm yorumlar (132)
songulcelik (Amatör) | 27 Haziran 2015, 16:58

hakan_atabiner_9 , sen git atına bin, izmirde yaşayanlar izmirden çok memnun.

Cevap Yaz
0
0
tc_erhanarslan (Amatör) | 05 Haziran 2015, 19:14

Çok garip. Hem İzmir'de yaşayan insanlara terbiyesiz deyip; hem de bu insanlar kendisine hiçbir şey yapmamışken hakaretler yağdırmak sanırım günümüz "modern insanını" temsil etmesini sağlıyor beyefendinin.

Lütfen şu "Türkiye'nin en büyük köyü" deli saçması lafını da artık kullanmayın. Belirli kişiler tarafından üretilmiş ve yalnızca propaganda amaçlı kullanılan bir tabirdir bu. İstanbul veya Ankara gibi şehirlerle İzmir'i kıyaslayarak bir yere varamazsınız. Kaldı ki bu iki şehirde de altyapı, üstyapı, trafik, ulaşım, yerleşim, çarpık kentleşme, konut, vb... konulardaki sorunlar İzmir'e kıyasla çok daha fazladır.

Arkadaşımızın nasıl bir kuyruk acısı olduğunu bilmiyorum; lakin İstanbul'da doğdum ve 20 yaşıma kadar İstanbul'da yaşadım. Üniversite okumak için geldiğim İzmir'de ise 10 yıldır yaşıyorum. Sanırım iki şehirde bu kadar uzun süre geçirdiğim için arkadaşımızdan daha fazla kıyas hakkım bulunuyor. Bu yüzden İzmir'de yaşamanın diğer büyükşehirlere kıyasla çok daha keyifli olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Ayrıca unutmayınız ki; İzmir'in asıl zenginliği altyapısı veya üstyapısı değil; içinde yaşayan insanların saygılı ve açık görüşlü olmalarıdır. Eğer fiziksel özellikleriyle bu şehri yargılıyorsanız çok büyük bir yanılgıya düştüğünüzü belirtmek isterim.

Cevap Yaz
0
2
hakandokumaci (Amatör) | 02 Haziran 2015, 12:07

hakan atabiner; sanırım izmir'de yaşıyorsun lütfen en kısa sürede kendin için ve izmir için şehrimizi terket, izmir'de yaşamıyorsan eğer lütfen şehrimize ayak basma.

Cevap Yaz
0
1
zarono (Amatör) | 02 Mayıs 2015, 18:41

hakan atabiner; köy tanımına hayran kaldım: iğrenç ve pis kokan öyle mi? Senin öncelikle ülkenin köylüleine saygın yok ki İzmir'liye olsun. Seni de yaptığın bu yorumla tanıdık aslında kendini özel zannedip bu yorumu yaparak bir işe yaradığını düşünen,(kendi deyiminle bir b.ka yaramak oluyor bu anlaşılan) özgürlüğünü kullanıp rahat rahat tüm şehre terbiyesizce hakaret eden, yaptığın yorumla bu sayfayı pisleten (senin deyiminle s.çan) başka biri daha yok ortamda yazan. Her nereliysen biz şehrin insanlarının senin gibi terbiye ve akıl yoksunu olmadığının bilincinde insanlarız. Eğer içiyorsak bile içmeyenlerden daha ayık durumdayız.

Cevap Yaz
0
3
yurtseven_filiz (Amatör) | 28 Mart 2015, 16:08

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş piiiiiiiiist.Sen o beğenmediğin İzmirlinin boku bile olamazsın.

Cevap Yaz
0
4
Görüşleriniz