Sinemalar.com

Tatil Ödüllü 'Peri Tozu' Yarışması

Tatil Ödüllü 'Peri Tozu' Yarışması
4 Nisan 2008

Türkiye’nin yenilikçi ve lider sinema sitesi Sinemalar.com, 35 milim Yapım ve Dağıtım ile birlikte düzenlediği keyifli bir yarışmayla sizlere ‘Düşler Ülkesi’nde harika bir tatil fırsatı sunuyor.
 
Senaristliğini ve yönetmenliğini Ela Alyamaç’ın yaptığı, 4 Nisan 2008’de vizyona giren \'Peri Tozu\' filmi ile ilgili soruları doğru yanıtlayan 1000’inci ve 2000’inci Sinemalar.com üyesi, peribacalarının diyarı Kapadokya’da çift kişilik, iki gecelik rüya gibi bir tatil kazanacak.

Talihli konuklar, Kapadokya’da 4 yıldızlı bir otelde iki gece konaklayacak, iki gün boyunca rehber eşliğinde Kapadokya turu yapacak ve bir gece Karakuş Eğlence Merkezi’ndeki yemekli gösteride ağırlanacak.

Tüm heybetiyle geçmişten günümüze uzanan peribacalarıyla ünlü Kapadokya’da iki gecelik harika bir tatil kazanmak için, ‘Peri Tozu’ yarışma sayfasında sorduğumuz ödüllü soruları doğru yanıtlamanız gerekiyor.

Sinemalar.com’un sihirli yarışmasına katılım 4 Nisan 2008 Cuma günü başlayıp, 4 Mayıs 2008 Pazar akşamı saat 24:00’te sonra erecek. Kazananların listesi 5 Mayıs 2008 Pazartesi günü yarışma sonuç sayfasında ilan edilecek.

Yarışmaya katılmak için tıklayın!

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (2)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 20 Ağustos 2010, 06:14

gerçekten güzel bir haber, haber için tebrikler ve teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
MCARA (Amatör) | 9 Nisan 2008, 09:41

bence türk sineması güzel bir film kazanmışa benziyor heyecanla ve merakla izlemek için bekliyorumm:)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz