Hayvan Bakıcısı

The Zookeeper

Bütün Fragmanlar ►
Hayvan Bakıcısı (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
420 oy

02 Eylül 2011

2011 - ABD

AileKomediRomantik

102 Dak.PT102M

Kevin James Nick Bakay Rock Reuben Scot Armstrong Jay Scherick Bob Fisher David Ronn David Hemingson

301 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Andrew kendisini bakmakla görevli olduğu hayvanlarla birlikteyken çok daha rahat hisseden bir hayvanat bahçesi görevlisidir.İnsanlarla iletişimde çok büyük sıkıntılar yaşayan Andrew, bir gün bu duruma bir son vermek ister ve hayvanat bahçesini terk eder ve sonrasında bir kızla tanışır.Bu haberi alan hayvanlar bir sırrı açığa kavuşturmak isterler, aslında herbiri konuşabilmektedir ve tek amaçları, Andrew'in kendisi için en iyi kızı bulmak için çıktığı yolda ona yardım etmektedir.

Filmi Ekleyen ebi
Popüler Yorumlar
ac-cool (Dublör) | 07 Eylül 2011, 00:32

yanlız orda adından bahsettiğin tüm oyuncular seslendirme yapıyolar ;)

0
+6
ozkansonmez (Profesyonel) | 22 Ekim 2011, 08:58

insanlarla hayvanların konuştuğu bu tarz bir çok filme baktım ancak en kötülerinden biri buydu. çocuklar için ideal olabilir ama yetişkinler için sıkıcı olabilir. bana göre sıkıcıydı 10/4

3
+6
Tüm yorumlar (199)
wbhypnose (Efsane) | 20 Mart 2014, 13:14

Konusu bilindik gelebilir yalnız filmin anlatmak istediği şeyler güzel. Örneğin mutluluğu başka şeylerde aramamak gerek, mutluluk kendimizde demek istemesi gibi. En önemli not başkası için değişmemek lazım. İşte filmin bu yönünü beğendim. Boş vakitte değerlendirilip izlenebilir derim.

Cevap Yaz
0
1
VFV (Star) | 11 Mart 2014, 13:20

Frank Coraci bu yönetmeni seviyorum. Daha önce de saf komedilere imza atmıştı. Dikkat yumruk geliyor da Kevin james le çalışmıştı onun dışında 80 günde devri alem ve Click gibi yapımlar onun ne kadar kaliteli saygıya deger bir yönetmen oldugunu gösteriyor zaten.

Ve kevin james izlediğim her filminde beni güldürmeyi başarıyor. Çok sayıda filmini izledim ve bu adam gerçekten Komedi türünün marka degeri taşıyan isimlerinden biridir bana göre. Aynı zamanda filmin yapımcısı.

Filmin konusu klasik denilebilir. Aşık olduğunu sandığı kadına aslında aşık olmadığını öğrenip yıllarca yanında beraber olan kişinin gerçek aşkı olması durumu ile ilgili filmler çok izledik hatta en son adam sandlerin Hayatım yalan filmi de buna örnek olabilir fakat hayvanlar ve iletişimi kevin jamesin saf tavırları ve filmin saf komedi olması benzer konularına rağmen güldürmeyi başarıyor. Film gişede de büyük bir başarı elde etmiş.Ben izlerken eğlendim tavsiye ederim.

10/ 7.5

Cevap Yaz
0
2
gunahkarsupheci (Profesyonel) | 08 Mart 2014, 21:29

Hayvanlarla dolu, sıcak, keyifli bir film.
Güzel olmuş. Kendin ol mesajını veriyor. Hayvanların konuşması o komik diyaloglar epey eğlenceliydi ya.

Cevap Yaz
0
1
BranOConner (Dublör) | 10 Şubat 2014, 19:52

+BENİMLE EVLENİRMİSİN
-OVV ÇOK TATLISIN
+ AMA HAYIR... :D

Cevap Yaz
0
2
Graciously (Amatör) | 09 Ocak 2014, 06:39

Kevin James genelde Adam Sandler filmlerinde oynar ve daha çok yan rollerde olurdu. benim gördüğüm ilk başta olduğu filmi bu. ve bence çok eğlenceli baştan sona güldürebilen bir film olmuş. Kevin James oyunculuğuna beni bir kez daha hayran bıraktı :)

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz