Phil Zaman Yolculuğunda Sezon 2

8,8 9 oy

Phil Zaman Yolculuğunda Dizi Konusu

Dizi, 2121 yılından 21.yüzyıla tatile gelen ve zaman makineleri bozulduğu için burada mahsur kalan Diffy ailesinin başından geçenleri anlatmaktadır.
 

Uzun bir zaman yolculuğunun ardından Diffy ailesi mola vermek için günümüze (dizinin başlangıç tarihi olan 2004 yılına) gelir.Baba-Lloyd, anne-Barbara, evin oğlu-Phil, ve Phil'in kızkardeşi Pim, tekrar 22.yüzyıla dönmek isterler fakat zaman makineleri bozulmuştur.Daha sonra Phil, Keely Teslow adlı kıza yardım etmek için ailesinin izni olmadan birkaç zaman yolculuğu yapmıştır.Sonraları bu kızla yakın arkadaş olmuş ve ailesi hakkındaki gerçeklerden bir kısmını anlatmıştır.
Dizinin tüm 43 bölümü genelde Phil ve Pam'in yaşadığı problemler ve eski çağa ayak uydurmaya çalışırken yaşadıkları komik-macera zorluklar hakkındadır.
İlerleyen bölümlerde Lloyd ve Phil, taş devrine yaptıkları yolculuktan -haberleri olmadan- yanlarında bir mağara adamını getirdiklerini fark ederler ve daha sonra ona Curtis adını verirler.

Devamını Oku

Phil Zaman Yolculuğunda Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Favori: 5 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 2 kullanıcı Phil Zaman Yolculuğunda dizisini izledi Diziyi Ekleyen: HorrorStory
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!