Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Midas

Midas (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.3 / 10
9 oy

2011 - Güney Kore

DramRomantik

110 Dak.

Choi Wan-kyu

8 kullanıcının favori filmi

13 kullanıcı, Midas filmini izledi.

Film Özeti

Kim Do Hyun (32 yaşında)
Akıllı ancak hırslı olmayan bir adam. Kore'nin en iyi üniversitesinden sınıfının birinci olarak mezun olmuştur, ayrıca hukuk fakültesine de birinci olarak girmiştir. Babası onu çocukken terk etmiş, yokluk içinde bırakmıştır. Annesi onu binbir zorlukla yetiştirmiş ve hukuk fakültesinde okurken vefat etmiştir. Uzatmalı kız arkadaşı Jung Yun ve ailesi ile birlikte olduğu zamanlar en mutlu olduğu anlardır. Kız arkadaşıyla evlenip, mutlu bir hayat sürmek tek dileğidir. Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra, hem geçimini sağlamak hem de istikrarlı ve konforlu bir hayat sürmek için Kore'nin en iyi hukuk şirketine girer. Bununla birlikte huzurlu bir hayat hayali biri tarafından seçilip ruhunu para karşılığında sattığında paramparça olacaktır.
Lee Jung Yun (27 yaşında)
Do Hyun'un uzatmalı sevgilisi. Orta okul ve lisenin sessiz ve çekicilikten uzak öğrencisi hemşirelik okulunda da aynıdır. Ta ki Do Hyun'la tanışına kadar. Hayatı o andan sonra değişmeye başlar. Şansı yaver gitmeye başlar. Do Hyun'la çıkmaya başlar ve artık onunla evlenmek üzeredir ama hâlâ onun kız arkadaşı olduğuna inanmakta güçlük çekmektedir. Hemşirelik okulundan mezun olduktan sonra Kore'nin en iyi genel hastanesinde çalışmaya başlar ve kısa bir süre sonra VIP kanadının hemşireliğine atanır. Öte yandan Do Hyun hukuk şirketine gidikten sonra değişmeye başlar. Jung yun sonunda Do Hyun'un başka bir kadınla daha görüştüğünü öğrenir. Jung yun, bütün iyi duygularını bir tarafa atar ve Yoo Myung Joon dene bir kodamanın kadını olarak intikam almayı planlar.. Yoo Myung Joon, Jung Yun'un atandığı hastanenin VIP kanadında yatan ve kanserin son aşamasını yaşayan bir hastadır.
Yoo In Hye (40 yaşında)
Yoo Pil Sang ailesinin en büyük kızı. Yoo Pil Sang ortalama zenginlikte bir aile gibi görünmesine rağmen gerçek servetleri Samsung ve Hyundai'ın servetleriyle yarışacak kadar büyüktür. Yoo In Hye'nin iki büyük ağabey ve ondan küçük bir erkek kardeş (öz kardeşi) ile kız kardeşe sahiptir ve 5 kardeş de birkaç farklı anneden doğmuştur. Öz kardeşi (Yoo Myung Joon) ile birlikte büyümüş ve anneleri, babaları tarafından terk edilmiştir.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Jensonbutton44
Görüşleriniz