Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Tom Cruise Hitler'e Karşı!

Tom Cruise Hitler'e Karşı!
12 Kasım 2007

 

Ünlü Alman lider Adolph Hitler\'in hayatında etkili olan olaylardan \'Valkyrie Operasyonu\' üzerine kurulan senaryosu ile tarihi hikayelerden hoşlananları mest edecek bir film geliyor; \'Valkyrie\'. Hitler öldüğünde başa geçme hazırlıkları yapan Valkyrie Operasyonu\'nun lideri rolünde Tom Cruise\'un bulunması filmin tartışmasız en önemli kozu. \'X-Men\' ve \'Olağan Şüpheliler\' filmlerinin yönetmeni Bryan Singer\'in 2008 yazında gösterime girmesi beklenen bu yeni yapımında, gün ışığına çıkmamış tarihi bir olay, dram ve gerilim motifleri ile beyazperdeye aktarılıyor. Başrolde izleyeceğimiz Tom Cruise için de heyecanlı bir deneyim olduğu setten kulağımıza ulaşanlar arasında.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (8)

Avatar
gokhanzade (Profesyonel) | 24 Ağustos 2010, 04:50

Filme bayıldım, tom eşsiz bir performans sergilemiş, hiç bir karakteri ön plana çıkarmadan, tümüyle konuyu anlatmaya çalışmış...

Cevap Yaz
0
0
disqotech (Profesyonel) | 16 Ağustos 2010, 05:16

haber gerçekten güzel ve başarılı, haber için teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
daniel-brk (Efsane) | 13 Kasım 2009, 13:58

Tom Cruise pek sevmiyorum hiç bi filmini izlemedim itici gerliyo şahsen ...

Cevap Yaz
0
0
batuwade (Jön) | 3 Şubat 2009, 22:19

arkadaişla gidicektik son anda vaz geç tik ama güzel bir film tom cruise u severim

Cevap Yaz
0
0
jackville (Star) | 21 Eylül 2008, 08:13

hitler... tom cruise.. çok ilginç bir film olacak. böyle yakın dönem tarihiyle ilgili olayları içeren filmler her zaman ilgimi çekmiştir. heleki hitler o işin içindeyse. geçen seneden beri bu filmin vizyona girmesini bekliyorum. güzel birşey ortaya çıkmıştır herhalde.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz