Sinemalar.com

Bir ‘Cevapsız Arama’nız Daha Var!

Bir ‘Cevapsız Arama’nız Daha Var!
19 Kasım 2007

2003 yılında Japon yönetmen Takashi Miike’nin korku filmi severlere armağan ettiği \'Cevapsız Arama\' (One Missed Call) serisini, 2006 yılındaki final filmi ‘Cevapsız Arama 3’ ile sona erdiren Japonlar, hikayeyi Amerikalılara kaptırdı.

2008 yılında gösterime girecek Amerikan yapımı ‘Cevapsiz Arama’da, ölüm günleri ve nasıl ölecekleri hakkında bilgiler içeren sesli mesajlar alan bir grup insanın korku dolu hikayesini izleyeceğiz. Amerikalı yönetmen Eric Valette’nin yönettiği filmde, eski serideki Japon oyuncular yerine, Shannyn Sossamon ve Edward Burns gibi isimler başrolde.

Bakalım ‘Cevapsız Arama’nın Amerikan versiyonu nasıl olacak?

 

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (8)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 16 Ağustos 2010, 05:18

aşırı vasat bi film, bu kadar güzel bir konu ancak bu kadar mafedilebilirdi.

Cevap Yaz
0
0
Belcia (Amatör) | 8 Temmuz 2010, 17:01

Filmde geçen olaylar ilgi çekiciydi fakat korku filmi denemiyecek türden bi filmdi. Gerilime iyi bir örnek olabilir.Sonunun daha açıklayıcı olmasını beklerdim. Filmin müzikleri hoştu ve insanı filme bağlıyordu. Ama tahmin ettiğim kadar korkunç değildi.

Cevap Yaz
0
0
filmanyak95 (Amatör) | 17 Eylül 2009, 02:56

Gerçekten şu Japonların zekaya hastayım filmi izledim ve odama gidememdim . xD Arkadaşla izlemiştim(komşumuz) kız en alt kata inemedi korkudan. Işıkları bekledim de indi... xD Japonlardan güzel korku filmi varsa bildiğiniz önerilerinizi beklerim. Çünkü artık hertürlü korku filmi sıkıcı gelio bana ! :N

Cevap Yaz
0
0
orjinalhalil (Figuran) | 11 Aralık 2007, 22:23

ilk fliminde güzel son güzel olmuş diyebiliecem cun ku japonlar yapmişsa super bişey adamlar aklını kullanıyorlar helal size

Cevap Yaz
0
0
angell (Star) | 25 Kasım 2007, 18:32

cevapsız aramayı ilk izlediğimde oldukça başarılı buldum, özellikle japonların çevirdiği çoğu korku filminin ağır ilerlediğini düşünürsek, cevapsız arama heycanlı ve güzeldi, tabii gelen seriler birbirinden farklı olmadığından sarmasada, kötü de değildi hani.. halka yı japonlar çevirmişti ve daha sonra amerikalılar onu muhteşem bi filme dönüştürmüşlerdi, yada tam tersi onu tam olarak bilmiyorum, fakat cevapsız aramayı çekerler ve buna üstün görsel efeklerde eklerlerse ki muhtemelen eklerler eminiim herkes çok beğenir..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz