Sinemalar.com

Yeni Superman Kim Olacak ?

Yeni Superman Kim Olacak ?
21 Ekim 2010

Superman serisinin tekrar çekileceği ve yönetmenin de 300 ve Watchmen gibi çizgiroman uyarlamalarının başarılı yönetmeni Zack Snyder olacağı açıklandıktan sonra, oyuncu kadrosunun nasıl şekilleneceği yeni merak konusu olmuştu. Superman hayranlarının merakla beklediği en büyük soru elbette Clark Kent\'i kimin canlandıracağı. Kimi hayranlar, bu sezon 10. sezonu ile sonlanacak Smallville dizisinde Clark Kent\'i canlandıran Tom Welling\'i yeni Superman filminde görmek istiyor, kimileri de eski Superman\'lerden birisini yine kadroda görmek istiyor. Ancak en sevilen Kriptonlu için başarılı yönetmen Zack Snyder\'in daha farklı düşünceleri var.

 

Çizgiroman serisinde bulunan konuların dışına çıkmayı amaçlayan Snyder, Clark Kent\'i biraz daha yaşlı olarak sahneye koymak istiyor. Bunun için de orta yaşlı oyuncular arasında bir araştırma yapmaya başlanmış. Akla ilk gelen isim ise, Mad Men dizisindeki Donald Draper karakteri sayesinde yakından tanınan ve son olarak The A-Team (A Takımı) filminde ufak bir rolde seyircinin karşısına çıkan Jon Hamm. 39 yaşındaki karizmatik oyuncu, Superman\'in karizmatik orta yaşlı erkek uyarlamasında rol alması muhtemel en güçlü aday.

 

Çoğu Superman hayranı için orta yaşlı bir Kriptonlu düşüncesi çok heyecan verici olmasa bile çizgiroman serisindeki Superman, şu ana kadar sinemaya uyarlanmış Superman\'lerden daha yaşlı bir görünüme sahip. Görünüş olarak Zack Snyder tarafından çizgiromandaki haline döndürülmek istenen Superman\'i 2012\'de çıkması planlanan yeni filmde kim canlandıracak henüz belli değil ancak orta yaşlı bir aktör olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm yorumlar (34)

Avatar
twilight99 (Profesyonel) | 18 Mayıs 2011, 15:18

Tom oynamalı bence , makyajla yaşlandırtsınlar gerekirse adamı   (:

Cevap Yaz
0
0
akay89 (Figuran) | 2 Aralık 2010, 11:38

Bence de tom welling oynamalı baska hiç kimseye onun kadar yakısmaz

Cevap Yaz
0
0
zalsah (Dublör) | 30 Ekim 2010, 13:31

bnm idealim tom welling zaten small ville de de süperman rolündeydi bence o oynarsa emnm o rolüde benmser :D:D:D

Cevap Yaz
0
0
TheManWithoutFear (Amatör) | 26 Ekim 2010, 14:29

tom welling'i görmek istemiyorum ben artık ya oyunculukta usta birini seçsinler adam çok iyi bir oyuncu değil ve superman'inde çok fazla hayranı var daha iyi br oyuncu seçsinler welling filmi yeterince rezil etti zaten

Cevap Yaz
0
0
ebutrab (Amatör) | 26 Ekim 2010, 12:11

Tom Welling, ideal bir seçim ve dizi boyunca kaybolan karakterler sinema formatıyla bir dönüş yaşarsa
kalbimizi hareketlendirebilir. Ama mutlak yapılmalı.
jon Hamm, ile düşünülen film farllı bir kategoride değerlendirilmeli ve oda ayrı bir film olarak yapılmalı.
Daha olgun bir superman dergilere aşina olanlar için farklı bir heyecan yaratacak belki izleyici kitlesini değiştirip daha güzel bir hale dönüştürecek.
 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz