Sinemalar.com

Yılın Aşk Filmi!

Yılın Aşk Filmi!
29 Kasım 2007

Yılın en ilginç sinema projesi olarak nitelendirilen, Sezen Aksu Şarkıları ile hayat bulan “O KADIN” filminin galası 13 Aralık\'ta AFM İstinye Park Sinemalarında yapılacak. Bir kadının oldukça karmaşık aşk hikayesini, Sezen Aksu şarkıları eşliğinde anlatan film, 14 Aralık\'ta vizyona girecek.

Aşk ve acı arasındaki ince çizgiyi çarpıcı görüntü ve diyaloglarla anlatan filmde Erol Günaydın, Burak Hakkı, Şebnem Dönmez, Burhan Öçal, Tardu Flordun ve Nefise Karatay başrolleri paylaşıyor. Yönetmenliğini Korhan Bozkurt\'un üstlendiği filmin senaryosu, aşkı en iyi anlatan Sezen Aksu şarkıları eşliğinde gelişiyor.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (9)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 16 Ağustos 2010, 05:22

haber gerçekten güzel ve başarılı, haber için teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
sivana (Artist) | 22 Kasım 2009, 23:09

Birkez daha tebrikler Korhan Bozkurt böyle orijinal bir yapım için. Emeğine sağlık .

Cevap Yaz
0
0
trangel (Figuran) | 7 Aralık 2007, 18:48

Kim sevmez ki Sezen'i. Her ne kadar yerli yapımları yetersiz bulsam da bu filme zaman ayırabilirim. çok uzun zamandır yabancı yapımları izliyorum. nerde ne olcak, ya da kim nasıl oynuyor anlayabiliyorum. yerli yapımlarda ise, kimin ne zaman soyunacağı belli olmuyor. sırf vizyonda biraz daha kalmak için senaryodan kopuk işler yapıyorlar. bir diğer sıkıntıda kültürümüzü yanlış yansıtıyorlar. bu konuda söylencek o kadar çok şey var ki.

Cevap Yaz
0
0
baykolpert (Figuran) | 2 Aralık 2007, 23:36

sezen aksu gibi bir duayenin şarkılarının kullanıldığı bir film şebnem dönmez in oyunculuğu ile birleşiyorsa bu film kaçırılmaz derim.

Cevap Yaz
0
0
angel20 (Profesyonel) | 2 Aralık 2007, 12:14

haberin başlığı yılın aşk filmi... şarkılar sezen aksunun aşk şarkıları... oyuncular da ii. inşallah film de ii olur...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz