Sinemalar.com

Sinemalar.com 2010 En İyiler Anketi Başladı!

Sinemalar.com 2010 En İyiler Anketi Başladı!
7 Ocak 2011

2010\'un bitişi ile Sinemalar.com En İyiler Anketi başladı! Sizce 2010 yılına damgasını hangi yerli ve yabancı film vurdu? Anketimize hemen katılın, en beğendiğiniz 2010 filmini zirveye taşıyın!

En iyiler anketine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Tüm yorumlar (58)

Avatar
myres (Artist) | 11 Ocak 2011, 23:36

tabiki başlangıç en iyi yabancı film.
en iyiside av mevsimi olarak görüyorum.

Cevap Yaz
0
0
toldo-tolga-1993 (Figuran) | 11 Ocak 2011, 20:47

en iyi yabancı film ajan salt
en iyi türk filmi eyvah eyvah

Cevap Yaz
0
0
GoVeRNiNG (Figuran) | 11 Ocak 2011, 19:20

yabancı filim olarak seçimim başalngıç
 
yerli filim olarak seçimim av mevsimi

Cevap Yaz
0
0
Ludendorff (Amatör) | 11 Ocak 2011, 12:18

Benim canım yanmaz Gardaşş En iyi türk filmi Recep İvedik :P Şaka bi yana Senaryo ve kurgu olarak en iyisi Av mevsimi.
Yabancı filmlerde İnceptionu izlemediğim için Pers Prensi benim açımdan.İnception bu kadar iyiysa kaçırdığım için üzüldüm gerçekten indirip izlerim bu akşam

Cevap Yaz
0
0
myres (Artist) | 11 Ocak 2011, 23:36

bu zamana kadar izlememen hata.

0
0
Zeoxrey (Figuran) | 11 Ocak 2011, 11:40

Şunu hiç anlamıyorum, bazılarının film kültürüne uygun olmayan filmler beğenildiğinde neden karşı tarafı "film izlemekten anlamayan güruh!" olarak nitelenebiliyo. :) Bu gerçekten çok komik duruyo haberiniz olsun, olgunlaşın artık arkadaş, bırakın bu çocukvari yaklaşımları, herkes sizin gözünüzden bakmak zorunda değil ki, farklı seyirleri sevenlere saygılı olun biraz, burda Newyork\'ta beş minare filmini seçenlere nerdeyse küfredilecek, size ne arkadaş? Sizin film keyfinizin iyi olduğuna kim karar veriyo ki? Siz başka yapımları beğeniyosunuz da, neye göre, kime göre dimi?
E herkes bişeyleri idrak edebiliyo, bi rahat olun zahmet olmazsa. :) Ki bikaç arkadaşın dediği gibi bikaç zikir sahnesine, yahut sağlam reklama dayanmıyo bu beğeni, sizin ki tamamen "önyargı" Mahsun mu yaptı? Tü kaka! Bende sevmem Mahsun Kırmızıgülü, hiç bir şarkısını da hür irademle açıp dinlemem :) , ama film güzeldi, objektif bakabilmek lazım. Ve karşı görüşlere tahammüllü yaklaşabilmek lazım, bence filmin en güzel yanı İslam ile Terörün alakasının olamayacağı gerçeğini işlemiş olması, mahsunun oyunculuğuna bişey diyemem, ki pekte konuşmadı zaten filmde, iyiki de konuşmadı. :) Haluk bilginerin Hacı karakterini muhteşem üstü oynaması, filmin hollywoodvari bi yapım olması, amerikanın katil olduğunun vurgulanması vs. , tek eksiği biraz daha aksiyon olsaydı daha iyi olurdu.
+ Yabancı dalda elbette İnception , konu bikere uçuk, ve daha da ileri gidilip rüya içinde rüya vs. Görsellik var, oyunculuk, dicaprio zaten her zaman rolünün adamı olabilen muhteşem bi oyuncu, ki karakter ve yaşam tarzı olarak dicaprioyuda sevmem, siyonistlerle çok düşüp kalkıyo :)) Ama bu yüzden de tutup İnception sana lanet olsun demem :)
Bilmem anlatabiliyo muyum...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz