Sinemalar.com

Dark Knight Rises Kadrosu Şekilleniyor!

Dark Knight Rises Kadrosu Şekilleniyor!
22 Şubat 2011

2012 yılında gösterime girecek yeni Dark Knight filmi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Christopher Nolan’ın yine yönetmen koltuğunda oturacağı filmin çekirdek kadrosu zaten belliydi. Christian Bale, Morgan Freeman, Michael Caine, Gary Oldman gibi oyuncuların üçlemenin son filminde de rol alacakları kesin iken kadroya yeni isimler katılmaya devam ediyor.

 

Warner Bros’tan yapılan açıklamaya göre kadroya katılan son 3 isim şöyle: Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway ve Tom Hardy. Christopher Nolan’ın son filmi Inception’da da görev alan Joseph Gordon-Levitt ve Tom Hardy’nin yeni Nolan filminde de rol alacak olmaları kendilerinin ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesi gibi.

 

Dark Knight Rises’ta rol alacak bu yeni 3 ismin 2’sinin hangi rollerde beyaz perdede olacakları da açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Anne Hathaway Selina Kyle/Kedi Kadın karakterini canlandıracak. Tom Hardy ise Batman’in en azılı düşmanlarından Bane karakterine hayat verecek.

 

20 Temmuz 2012’de gösterime girmesi planlanan Dark Knight Rises 2 boyutlu ve 3 boyutlu gösterim seçenekleri ile izlenebilecek.

Tüm yorumlar (44)

Avatar
sqeilmoue (Profesyonel) | 22 Mart 2011, 11:34

Müthiş bir Batman serisinin en iyi filmi bizi bekliyor gibi.
Kadro güzel, oldukça başarılı isimler yer alıyor.

Cevap Yaz
0
0
hillbasak (Profesyonel) | 19 Mart 2011, 00:15

Anne Hathaway.. bu kadını son zamanlarda çok filmde görüyorumm ve sevmemeye başladımm umarımmm böyle bir filmde güzel iş çıkarır.. ahh christian bale senin yerin ayrı senden başka kimse olamazdıı zaten :)))

Cevap Yaz
0
0
ublade (Figuran) | 14 Mart 2011, 11:05

sımdıden sabırsızlanıyorum ama aynı adam oynamazsakotu olur

Cevap Yaz
0
0
the-korelfather (Figuran) | 14 Mart 2011, 05:05

merakla bekliyoruz darknight tan dolayı beklentiler büyük ve meraklıları oldukça fazla daha 2 sene var ama bu kadro şimdiden heyecanlandırma başladı özellikle Anne Hathaway

Cevap Yaz
0
0
meteakcader (Profesyonel) | 12 Mart 2011, 10:41

nolan ın elinde yüksek bütçe müthiş oyucu kadrosu ve her haliyle muhteşem bir efsane batman var.    nolan kara şovalyede muhteşem bir iş yapmıştı umarım bu filmdede aynı başarıyı görürüz.ama malesef joker olamıycak

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz