Sinemalar.com

Dark Knight Rises'da Kadro Şekillendi

Dark Knight Rises'da Kadro Şekillendi
20 Nisan 2011

Joseph Gordon-Levitt ve Marion Cotillard\'ın Batman üçlemesinin son halkası Dark Knight Rises filmindeki rolleri, Warner Bros.un yaptığı açıklamayla kesinlik kazandı.

 

Daha önceden Joseph Gordon-Levitt’in mafya babasının oğlu Alberto Falcone’yi canlandıracağı dedikodulara konu olan filmde, genç oyuncunun John Blake isimli bir Gotham City polis karakterini oynayacağı açıklandı. Marion Cotillard da, Bruce Wayne\'in Wayne Enterprises\'la olan bağını yeniden kuracak kurul üyesi Miranda Tate\'i canlandıracak. Açıklanan bu karakterler, Christopher Nolan’ın yeni Batman evreni için yaratılmış karakterler olacak ve orijinal Batman çizgiromanında yer almayan karakterler.

 

En son Inception filminde beraber çalıştığı Gordon-Levitt ve Cotillard\'la tekrar çalışacağı açıklanan Nolan, ikiliyle çalışmaktan mutlu olduğunu belirtti. Sürekli aynı oyuncular ile çalışmasıyla ünlenen yönetmen, Michael Caine ve Tom Hardy ile Inception’dan sonra yeni bir projede daha çalışmış olacak. Böylece Inception’ın ana kadrosundan Leonardo Di Caprio ve Ellen Page yeni projede yer almamış olacak.

 

Dark Knight Rises’ın çıkış tarihi ise 20 Temmuz 2012.

Tüm yorumlar (28)

Avatar
vizyondakifilmler (Dublör) | 15 Mart 2015, 22:55

gerçektün güzel bir kadro oluştu bu film için en öenmlisi anne hathaway var

Cevap Yaz
0
0
thejookerrr (Amatör) | 5 Temmuz 2011, 18:36

Josep gordon  hakikaten  THE JOKER karakterini canlandıran  health ledger 'e  çok benziyor  bana  göre  THE JOKER kesinlikle  filmde  olacaktır

Cevap Yaz
0
0
blade44 (Jön) | 24 Nisan 2011, 15:03

süper bugün duyduğum en güzel haber buydu güzel film olacağından hiç şüphem yok

Cevap Yaz
0
0
kertenkebelek (Profesyonel) | 24 Nisan 2011, 09:50

harika bi film olucak eminim yönetmen mükemmel oyuncular mükemmel kadro harika en merakla beklediğim filmlerden biri başı bile çekebilir bu film çıktığında çok konuşulucak...

Cevap Yaz
0
0
darksaan (Figuran) | 23 Nisan 2011, 17:54

çok güzel sevindim bu habere yine güzel bir film izlicez

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz