Sinemalar.com

W.E. Venedik Film Festivali'nde

W.E. Venedik Film Festivali'nde
1 Ağustos 2011

 Ünlü şarkıcının yönetmenlik çabalarının ikincisi olan film, 31 Ağustos’ta başlayacak, 10 Eylül’de sona erecek olan festivalin yarışmalı bölümüne katılmıyor.

Madonna’nın, hem yönetmenliğini üstlendiği hem de Alek Keshishian ile senaryosunu yazdığı filmde Abbie Cornish, Richard Coyle, Oscar Isaac gibi ünlü yıldızlar bulunuyor.

HALUK BİLGİNER DE KADRODA
Filmin oyuncu kadrosunda sanatçı Haluk Bilginer de yer alıyor. Bilginer, Madonna’nın filminde, Prenses Diana’nın sevgilisi Mısırlı işadamı Dodi El Fayed’in babası Muhammed El Fayed’i canlandırıyor.

Madonna ilk yönetmenlik denemesini 2008’de “Filth and Wisdom” ile yapmıştı. Eugene Hütz, Holly Weston, Vicky McClure ve Richard E. Grant’in rol aldığı film, ilk kez 13 Şubat 2008’de Uluslararası Berlin Film Festivali’nde gösterilmişti. Film sinema eleştirmenleri tarafından beğenilmemişti.

 

Bu yıl 68’incisi düzenlenecek Venedik Film Festivali’nin açılışı, yönetmenliğini George Clooney’nin üstlendiği “The Ides of March’’ ile yapılacak. Sinema dünyasının prestijli festivallerinden biri olan festivalin jüri başkanlığını, “Siyah Kuğu’’nun yönetmeni Darren Aronofsky yapacak.

Tüm yorumlar (14)

Avatar
DarkeliaHll (Profesyonel) | 10 Ağustos 2011, 12:29

Madonna'nın filmini bilmem ama Haluk Bilginer'in oyunculuğuna diyecek söz yok. Çok başarılı , çok kaliteli bir isim.

Cevap Yaz
0
0
multeci21 (Figuran) | 10 Ağustos 2011, 02:23

Haluk bilginer 'in oyunculuğuna edilecek laf yok..Böyle bir dönemde sadece türk sineması sınırları içersinde bulunmasıda beklenemezdi...

Cevap Yaz
0
0
apaytar (Dublör) | 8 Ağustos 2011, 22:54

ya ne gerek vardı şimdi bu işlere girmeye. eğer yaşı 30 larda olsa ilk filmlerinde eleştirir belki sonra beğenirdik. yaşın olmuş 50 küsür bu yaştan sonra yönetmenlik deneyimi yaşayacak ta öğrenecek ohooo. öldüğünde iyi bi şarkıcı yarım yamalak bi yönetmen olarak anılacak.

Cevap Yaz
0
0
MACAS (Figuran) | 4 Ağustos 2011, 16:58

Hayır içinde bi yönetmenlik vardıda şimdiye kadar niye yapmadın paranmı yok :D imkanın mı yok :D dostların mı yok :D kadın işi yeni şeyler peşinde bence vasatın üstüne çıkmaz yapacağı film ,çıkarsa Haluk bilginer için çıkar sırf onun oyunculuğu için :)

Cevap Yaz
0
0
matthew90 (Profesyonel) | 3 Ağustos 2011, 17:34

Madonna olan üstü ilerleyen yaşına rağmen... Haluk bilginerde oyuncular arasında bakalım ne olucak izleyip görücez artık...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz