Sinemalar.com

Batman Superman aynı filmde

Batman Superman aynı filmde
19 Ağustos 2011

 

Screen Rant sitesinde yayınlanan habere göre, Batman\'e hayat veren Christian Bale ve Superman’i canlandıran Henry Cavill, süper kahramanların ikisinin birden yer aldığı bir senaryoda boy gösterecek.

 

Haberde, yönetmen Wolfgang Petersen’ın benzer bir projeye 10 yıl önce başlamasına rağmen kahramanların ‘Batman Begins’ ve Superman Returns’ gibi kendi filmlerinde rol almaları nedeniyle, projenin bir türlü gerçekleşemediğine yer verildi.

 

Diğer taraftan, son Batman filmi ‘The Dark Night Rises’tan sonra süper kahraman rolünden çekileceğine kesin gözüyle bakılan Christian Bale’in böyle bir filme sıcak bakmayabileceği konuşuluyor.

 

 

Bununla birlikte, Christopher Nolan’ın iki kahramanın filmlerinde de (‘Batman’ için yönetmen, prodüktör, senarist olarak ve ‘Man of Steel’ için prodüktör, senarist olarak) çalışması bir ortak çalışma ihtimalini arttırıyor.

Tüm yorumlar (158)

Avatar
EquinEkx (Amatör) | 6 Şubat 2015, 16:52

bu ıkılıın beraber oyunları fln var saglam bı fılm olur fılmde nolanın bı katkısı varsa beklentım buyuk basypıt olmaya aday supemanı yıne aynı kısı canladırıcak ama batman ı bale değil affleck canlandırıo ayrı hava katar iyi olur bence

Cevap Yaz
0
0
DovakHin (Amatör) | 22 Haziran 2014, 15:15

Olmaz abi olmaaaz. Nedenmi olmaz Batman'ın gerçekliliğini söndürür bu film. Superman'a bakıyosun dünya kadar özel gücü var uçuyor falan... Ama Batman'da özel bir güç yok o süper gücü olmayan süper kahraman. Batman filmlerinin diğer süper kahraman filmlerinden çok beğenilmesinin sebebi bu gerçeklilik... Tamamen doğal diyebiliriz yani özel bir gücü yok Batman'ın buda gerçeklilik katıyor. Ama sen tut bu Batman'i Superman'ın yanına koy ne gerçeklilik kalır nede başka bir şey.. Superman'ın yanına kendine özel gücü olan bir kahraman olsa neyse diycemde Batman'i koymuşlar. Biz Batman'i gerçeklilikten dolayı çok seviyoruz diğer filmlerden ayırıyoruz bunlar içine ediyolar.

Cevap Yaz
0
0
azer_huseynovntl (Amatör) | 13 Eylül 2013, 17:40

aama christian bale olarsa bakarizzz

Cevap Yaz
0
0
azer_huseynovntl (Amatör) | 13 Eylül 2013, 17:37

ikisi ayri ayri

Cevap Yaz
0
0
Olymp (Amatör) | 7 Ağustos 2013, 22:34

marvele sadece batman ve süpermenle karşılık veremessin bi kaç tane daha süper kahraman olmalıydı

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz