Sinemalar.com

Labirent 23 Aralık'ta Vizyona Giriyor!

Labirent 23 Aralık'ta Vizyona Giriyor!
22 Aralık 2011

Başrollerini Meltem Cumbul ve Timuçin Esen’in paylaştığı Tolga Örnek’in yeni filmi Labirent’in merakla beklenen fragmanı, sinemalarda ve internette yayınlanmaya başlandı. Çekimleri Mardin, İstanbul ve Frankfurt’ta gerçekleşen Labirent, yüksek temposu, ilginç senaryosu ve muhteşem kadrosu ile bu yılın en iddialı yapımlarından biri olacak. 23 Aralık’ta vizyona girecek olan Labirent’in aylardır beklenen fragmanı, filmin heyecanlı konusu ve karakterlerin güçlü hikayeleri hakkında ipuçları veriyor.


Senaryosunu Tolga Örnek’in yazdığı polisiye - aksiyon türündeki filmde başrol oyuncularına, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Ozan Bilen, Umut Kurt, Erdal Küçükkömürcü, Yurdaer Okur, Melike Güner, Cem Bender, Aslıhan Gürbüz ve Altan Gördüm gibi önemli oyuncular eşlik ediyor.

Yeni filminde kamerasını bölgemizdeki casusluk dünyasına çeviren yönetmen Tolga Örnek, Labirent’te, istihbarat ve terörizmi, doğu ile batı arasında geçiş yolu olarak kabul edilen bir ülkenin bakış açısından anlatıyor. Gerek görsel dili ve dinamizmi, gerekse filmin fikrinin doğduğu coğrafya nedeniyle bugüne kadar bu türde yapılan filmlerden farklılık gösterecek olan Labirent, sinema tutkunlarının heyecanla beklediği filmlerden biri olarak öne çıkıyor.Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Eurimages ve HessenInvestFilm Komisyonu (Almanya) tarafından desteklenen Türk-Alman ortak yapımı olan film, uluslar arası bir prodüksiyon olarak da dikkat çekecek.

Detaylar İçin Tıklayınız.

Tüm yorumlar (5)

Avatar
VampireLegends (Dublör) | 3 Ocak 2012, 11:22

Gerçekten etkileyici bir filme benziyor.Ayrıca filmde meltem cumbul işkence sahneleri için özel eğitim almış.Patlama sahneleri ise bir harika olarak görünüyor.Zaten filmin en etkielyici sahnelerinden biri patlama sahneleri.

Cevap Yaz
0
0
godofwar33 (Figuran) | 28 Aralık 2011, 13:03

Timuçin Gerçekten terbiyesiz ve seviyesiz bir karakter. Hayattaki başarısızlığını sanırım Filmlerede yansıtmaya kararlı arkdaşımız

Cevap Yaz
0
0
yokluk0123 (Figuran) | 24 Aralık 2011, 16:45

iyi bir filme benziyor izleyeceğim

Cevap Yaz
0
0
aliercetuncdemir (Amatör) | 22 Aralık 2011, 19:13

bu filmi sabırsızlıkla bekliyorum yarın akşam mutlaka gidice.Çok büyük umutlar besliyorum bu filmi.Bence çok iyii tepkiler alacak ve avrupadada ses getirecektir

Cevap Yaz
0
0
redrush (Jön) | 22 Aralık 2011, 13:31

Kötü bir filme benzemiyor en azından izlenebilir olacağı kesin.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz