Sinemalar.com

STEVEN SPIELBERG’ÜN YENI FILMI SAVAŞ ATI SINEMALARDA!

STEVEN SPIELBERG’ÜN YENI FILMI SAVAŞ ATI SINEMALARDA!
3 Şubat 2012

DreamWorks Pictures’tan ‘Savaş Atı’… Yönetmen Steven Spielberg’ün destansı macerası, 1. Dünya Savaşı sırasında İngiltere'nin kırlıklarında panoramik bir manzarada çekilmiş bir sadakat, umut ve azim öyküsüdür. Film, ‘Savaş Atı’ Joey adlı bir atla, ona bakan ve eğiten Albert adındaki genç adam arasındaki olağanüstü dostlukla başlar. Atın savaş boyunca yaptığı sıra dışı yolculuğu anlatan film Tarafsız Topraklar’da duygusal sona yaklaşırken atın karşılaştığı herkesin- İngiliz süvarilerin, Alman askerlerinin, bir Fransız çiftçi ve onun torunun - hayatlarını nasıl değiştirip onlara ilham verdiğini konu ediyor. 

 

Arkadaşlık ve savaş hakkındaki en güzel hikayelerden birini anlatan "Savaş Atı" kitabı, halen Broadway'de sahnede olan uluslararası başarılı bir tiyatro hitine dönüştürülmüştür. Şimdi de film tarihinin en büyük yönetmenlerinden birinin destansı uyarlamasıyla ekrana taşınmaktadır.

 

DreamWorks Pictures’dan “Savaş Atı,” yönetmen Steven Spielberg’ün destansı macerası 1. Dünya Savaşı sırasında İngiltere'nin kırlıklarında panoramik bir manzarada çekilmiş bir sadakat, umut ve azim öyküsüdür.

 

Filmin websitesi: www.warhorsemovie.com.

Tüm yorumlar (14)

Avatar
ondercakar (Amatör) | 23 Mart 2012, 12:51

bu film dünyanın en güzel filmi değilde çok güzel bir film

Cevap Yaz
0
0
ali_gosteren (Amatör) | 22 Şubat 2012, 16:07

harika bir film izlenmesi gerekenlerden....

Cevap Yaz
0
0
l3lack (Figuran) | 21 Şubat 2012, 01:46

Yok olmuyor aynı yemeği yemekten sıkıldık, artık farklı bişeyler lazım.

Cevap Yaz
0
0
emrebyzt (Amatör) | 15 Şubat 2012, 12:44

bence çok güxel bir film.film bitene kadar hiç sıkılmadan izledim

Cevap Yaz
0
0
RTE (Figuran) | 14 Şubat 2012, 03:18

Filme ön yargılı yaklaştığım için merak edip alım izledim.Şunu sölüyom senaryoda oscarı götürür.Film gerçekten güzel bir film syredilmesi gerekli,içinde pek çok mesaj bulunuyor anlayana. 10 üzerinden 8...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz