Sinemalar.com

Max Maceraları – Kralın Doğuşu 9 Mart’ta sinemalarda!

Max Maceraları – Kralın Doğuşu 9 Mart’ta sinemalarda!
21 Şubat 2012

Türkiye’nin en çok sevilen süper kahramanlarından Aslan Max, “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” filmiyle beyaz perdeyi fethetmeye hazırlanıyor. 9 Mart’ta vizyona girecek, Türkiye’nin en ünlü seslerinin bir araya geldiği film, Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Özge Özpirinçci ve çocuk yıldız  Alpay Şayhan’ın sesleriyle 7’den 70’e herkesi sinema salonlarına davet ediyor.

 

Çocukların sevgilisi Aslan Max ilk kez beyaz perdeye adım atıyor. Seslendirme çalışmalarını Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Özge Özpirinçci ve çocuk yıldız Alpay Şayhan gibi isimlerden oluşan dev bir kadroyla gerçekleştiren ve Max’ın Aslan Krallığı’nı kurtarmak için Gölgelerin Efendisi’yle giriştiği büyük macerayı konu alan “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” adlı animasyon sinema filmi 9 Mart’ta gösterime giriyor.

 

Kahraman, korkusuz ve mücadeleci kimliğiyle çıktığı heyecan dolu yolculukta, dostlarını da yanına alarak kararlı bir şekilde ilerleyen Aslan Max, tüm çocukları ve içindeki çocuğu ortaya çıkarmak isteyen herkesi sinema salonlarında macerayla buluşturacak. Sezen Aksu’nun Kraliçe’yi seslendirdiği filmde, Yekta Kopan Max’ı, Özge Özpirinçci Max’ın en yakın arkadaşı Leena’yı, Alpay Şayhan ise Yavru Fil’i seslendiriyor. Engin Altan Düzyatan’ın tok sesiyle tüm görkemini beyaz perdeye yansıtan Gölgelerin Efendisi, Max ve arkadaşlarının karşısına aşmaları gereken türlü zorluklar çıkaracak.

 

Tüm yorumlar (2)

Avatar
onurxv (Amatör) | 18 Mart 2012, 18:21

adminler sadece arkaya reklam koymakla meşgul...

Cevap Yaz
0
0
chrisredfield (Artist) | 21 Şubat 2012, 22:19

Günden güne site dahada kötüye gidiyor.Sağlam bir çalışma yapılması lazım.Yoksa herşey boşa gidicek..

Cevap Yaz
0
0
sago09 (Dublör) | 28 Şubat 2012, 22:02

siteye uzun zamandır girmiyordum. şu halinide görünce iyi ki girmmişim diyorum. bu da bu siteye yazdığım son yorum olur herhalde. ben böyle berbat bi site görmedim. 312 ninde dediği gibi eski dandik siteyi aratıyo gerçekten. arkadaş şu anasayfada 3 aydır aynı haber durur mu hiç? sinema dünyasında hiç mi gelişme olmuyo? adminler 3 ayda bir anca güncelliyo heralde haberleri. site allaha emanet valla. keşke şu siteyi adam akıllı yapsalar.

0
0
312 (Profesyonel) | 24 Şubat 2012, 01:04

ben bu siteyi bildim bileli berbat bir halde zaten. yıllar geçtikçe normalde düzelir ama bu yönetimle hergün dahada kötü oluyor. eski dandik siteyi aratmakta bir başarıdır. tebrik etmek lazım. gerek içerik gerek site kullanımı berbat ötesi bir halde. tek kelime ile "yazık"

0
0
Görüşleriniz