Sinemalar.com

MARVEL STUDIOS “IRON MAN”’IN ÜÇÜNCÜSÜNÜN YAPIMINA BAŞLIYOR!!!

MARVEL STUDIOS “IRON MAN”’IN  ÜÇÜNCÜSÜNÜN YAPIMINA BAŞLIYOR!!!
5 Haziran 2012

3 Mayıs 2013’de gösterime girmesi planlanlanan Marvel “Iron Man 3”ün çekim hazırlıklarına başlandı. 

Marvel Studios rekor kıran “Marvel Yenilmezler” filminin ardından merakla beklenen “Iron Man 3”’ün yapımına Wilmington, North Carolina’da başladı. Shane Black yönetmenliğindeki filmin prodüksiyon programında Raleigh/Durham, North Carolina, Miami, Florida ve Çin yer alıyor.  

Marvel’in ilk kez 1963’te yayınlanan ve popülerliğini hiç yitirmeyen çizgi romanlar dizisine dayanan “Iron Man 3”’te, Robert Downey Jr. ikonik Süper kahraman Tony Stark/Iron Man olarak geri dönüyor. Filmde Robert Downey Jr’a Pepper Potts rolünde Gwyneth Paltrow (“Iron Man,” “Iron Man2,”),  James “Rhodey” Rhodes rolünde Don Cheadle (“Iron Man2”) ve Happy Hogan rolünde de Jon Favreau (“Iron Man,” “Iron Man2”)  eşlik ediyorlar. ABD’de 3 Mayıs 2013’te gösterime girecek olan Marvel “Iron Man3”, Marvel’i 2009’da satın alan Disney tarafından yaptırılan, pazarlanan ve dağıtımı yapılani Marvel Yenilmezler’den sonra ikinci uzun metrajlı film olacak.

Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Filmin yapımcılığını Marvel Studios Başkanı Kevin Feige üstleniyor. Projenin Yürütücü yapımcıları ise Jon Favreau, Louis D’Esposito, Alan Fine, Stan Lee, Charles Newirth, Victoria Alonso, Stephen Broussard ve Dan Mintz.

Tüm yorumlar (18)

Avatar
Fatihcn (Figuran) | 15 Haziran 2012, 09:08

Robert Downey Jr. gerçek iyi rol yapıyor fakat Gwynet için aynı şeyi söleyemicem pek beğenmiyorum onun oyunculuğunu.

Cevap Yaz
1
1
sawsawsaw888 (Figuran) | 7 Haziran 2012, 12:51

İron falan hikaye Hobbit alayını indirecek.

Cevap Yaz
0
0
newlife (Profesyonel) | 7 Haziran 2012, 09:40

bence harika olacaka robert ın olduğu filmler çok büyük beğeniyle izleniyor ki en önemli filmleride ıron man seri olarak çok güzel etkileyici fantestik bir film muhteşemdi bence 3 .cüsüde diğerlerini aratmıyacak gibi hayırlısı

Cevap Yaz
0
0
emorosfer (Profesyonel) | 6 Haziran 2012, 20:44

bence dizi misali her hafta bir bölüm çekilebilir. işin içinde robert downey jr varsa her şekilde izlerim...

Cevap Yaz
0
0
Zerya (Amatör) | 6 Haziran 2012, 13:07

İşte bu film beklenir...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz