Sinemalar.com

Yönetmen Mustafa Altıoklar'dan Rüzgar'a erkek rolü teklifi

Yönetmen Mustafa Altıoklar'dan Rüzgar'a erkek rolü teklifi
25 Şubat 2013

Yönetmen Mustafa Altıoklar, cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündeme oturan eski oyuncusu Rüzgar (Nil) Erkoçlar'la tekrar çalışmak istediğini açıkladı.

 

Erkoçlar'ın rol aldığı "Emret Komutanım" dizisinin yönetmeni Mustafa Altıoklar, "Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Gayet iyi bir oyuncudur, yeni projelerde yer vermeyi düşünürüm. Bir erkek rolü, neden olmasın? Sinema kariyerine devam etmeli" diyerek eski oyuncusuna sahip çıktı. 
Haber Kaynağı www.blogcu.com

Popüler Yorumlar

kokomokoko (Figuran) | 26 Şubat 2013, 01:25

Yanlış bi şekilde dünyaya gelmiş bi hayat... Bu yaşına kadar istemediği bir şekilde yani topluma göre yaşamış. Artık kendisi için yaşaması çok doğru. O da ailesini etrafındakileri illaki düşünmüştür. Toplum tarafından dışlanmamalı, hor görülmemeli çünkü bu bi hastalık, bende de olabilirdi, evlatlarımızda da olabilir. Umarım topluma kısa zaman da ayak uydurur, umarım toplum bunun bi ruhsal sorun olduğunu bilir ve kabullenir...

0
8
lkatrei_mateml (Amatör) | 25 Şubat 2013, 18:22

Bizim milletimiz fazlasıyla ön yargılı bir millet. Ancak Rüzgar'ın Ayşe hanım'a verdiği roportajı okuyup Rüzgar'a hak vermemek mümkün değil. Bir bayan kendini tam anlamı ile bayan, erkek ise erkek gibi hissederken cinsiyet değiştirmeyi düşünemez. Ama ruhsal bozukluk ve bir şekilde kendini olduğun cinsiyetteki gibi hissetmemek bu olabilen, altından kalkılması her zaman mümkün olmayan şeyler. Ben medeni cesaretinden ötürü Rüzgar'ı tebrik ediyorum. Emret Komutan'daki çıtı pıtı elinde fotoğraf makinası Nil'i çok beğenerek izliyordum. Ama inanıyorum ki Rüzgar olması gerektiği, olmasını istediği yeni görüntüsü ve cinsiyeti ile de çok güzel oyunculuklar sergileyecektir.

2
7

Tüm yorumlar (19)

Avatar
Sametunsal (Amatör) | 4 Mart 2013, 16:38

Tabuların ve Duvarların Yıkılmasını bi zafer olarak Gören sapkın kitle ! Acaba Anne ve babanız aynı anda cinsiyet değiştirde. Aynı (Erdemi ! ) Gösterir miydiniz !

Cevap Yaz
1
1
record (Amatör) | 26 Şubat 2013, 23:57

Artık sıkı takipçiniz Rüzgar.. "Bu senin hayatın istediğin yerde istediğin şekide yaşamalısın" Cesaretine hayranım.

Cevap Yaz
2
1
siktirllex (Amatör) | 26 Şubat 2013, 19:32

Arkadaşlar kendi seçimi kimse hiç bir şekilde aşşağılayamaz.Saygı göstermek gerekiiyor her şeyin bir sebebi mutlaka vardır.

Cevap Yaz
2
0
Emresko61 (Figuran) | 26 Şubat 2013, 14:12

(Kadın elbisesi giyen erkeğe, erkek elbisesi giyen kadına lanet olsun!) [Hakim]

(Kadın gibi davranan erkeğe, erkek gibi davranan kadına lanet olsun!) [Buhari]

Cevap Yaz
2
3
Emresko61 (Figuran) | 12 Mart 2013, 12:07

boş muhabbet yapma Nil'in bunu gündemde kalmak oyunculuga tekrar dönmek için yaptını bilecek kadar o işler içerisindeyim eski haliyle bölüm başı 1500 TL aldıgı yönetmenin yeni dizisinde teklif ettigi ücret 20 bin neyin ne oldugunu bilmeden konuşmayın

0
0
Zeyna-rock (Jön) | 12 Mart 2013, 00:59

evt ayetler doğru ama gerçek anlamda dinin cinsiyetini değiştirmesine ne dediğini merak ediyor musun?eğer seçimini kendisi yapmadıysa doğuştan böyleyse sonuçta onu da Allah yarattığı için affeder yargılaması size düşmez.eğer sapıklık için yapıyorsa tabiki de affetmez ama Rüzgar'ın doğumu ve böyle hissetmesi onun elinde değildir...

0
0
ithinkso (Dublör) | 26 Şubat 2013, 12:30

Yazık olmuş güzel bir bayandı :)

Cevap Yaz
1
0
Görüşleriniz