Sinemalar.com

Bağımsız Star Wars Filmleri Geliyor

Bağımsız Star Wars Filmleri Geliyor
13 Mart 2013

LuscaFilm’in Disney tarafından satın alınmasıyla birlikte, Yıldız Savaşları evreninde hareketli günler başladı. ilk olarak Disney tarafından serinin devam niteliğinde olan yeni bir üçlemenin geleceği açıklandıktan sonra, dünyasında bu üçlemenin haricinde bağımsız Star Wars filmlerinin de çekileceği konuşulmaya başlandı.

 

 

Bu konuyla ilgili olarak bu güne kadar herhangi bir açıklama yapılmasada, geçtiğimiz günlerde Disney’in CEO’su Bob Iger tarafından bir açıklama yapıldı. Bob Iger’ın açıklamasına göre, Star Wars evreniyle ilgili olarak bağımsız filmlerin çekileceği ve yapılan bu yatırımdan daha çok kazanmayı hedeflediklerini açıkladı.

 

Yapılan bu açıklamayla birlikte Star Wars hayranları, bir sürü film çekilerek, kaliteden ödün verilecek miydi?  Çekilecek bağımsız filmler nasıl olacak? gibi soruları şimdiden internet ortamında konuşulmaya başlandı. Ancak sinema dünyasında konuşulanlara göre, bağımsız filmler karakter odaklı olacak ve Yıldız Savaşları evrenindeki bir karakterin hayatını anlatacak. Buna göre Yıldız Savaşları’nda hangi karakterin hayatını anlatılmasını isterdiniz?

 

Popüler Yorumlar

uAdombaylisong (Artist) | 13 Mart 2013, 11:15

para için şu güzelim yapıtı berbat etmezler umarım..

0
4

Tüm yorumlar (8)

Avatar
minotavros (Amatör) | 14 Mart 2013, 11:26

trt1 saolsun canı sıkıldı mı serıyı oynatıyor ... tekrar cevırmelerı nasıl olur gormeden bısı soyleyemem merakla beklemekteyız..

Cevap Yaz
0
0
cerensengun (Figuran) | 14 Mart 2013, 01:03

Bir bu eksikti :( Indiana Jones tan sonra şimdi de Star Wars :( Bu seri sürdürme olayı gerçekten klasik olmuş filmlerin içine edilmesinden başka bir şey değil. Bütün filmler sonsuza dek devam etsin o zaman. Oldu.

Cevap Yaz
0
2
kingof50 (Artist) | 13 Mart 2013, 23:23

sabırsızlıkla bekliyoruz...

Cevap Yaz
0
1
HiHitlerAd (Jön) | 13 Mart 2013, 18:58

Conan'ın skeci geldi aklıma.

Cevap Yaz
0
2
rockkbenadam (Figuran) | 13 Mart 2013, 16:57

önceki star wars serisi gibi etki bırakabilecek bir seri yapabilirler umarım.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz