Gosling'den Hayranlarını Üzen Açıklama

22.03.2013 14:25
Gosling'den Hayranlarını Üzen Açıklama

Kanadalı ünlü oyuncu Ryan Gosling, hayranlarını hem şaşırtan hem de üzen bir açıklama yaptı. Yakın zamanda beyaz perdeye iki filmi çıkacak olan aktör, ‘sinemaya bir süre ara vermek istediğini’ söyledi.

Blue Valentine, Sürücü, Half Nelson ve Suç Çetesi gibi birçok başarılı yapımda rol alan genç aktör Ryan Gosling, ‘biraz dinlenmek istediğini’ belirtti.

 

Sinemalarda bu ay gerçek hayattaki kız arkadaşı Eva Mendes ile rol aldığı ‘The Place Beyond the Pines’ ile boy gösterecek olan Gosling’in bir diğer filmi, ‘Only God Forgives’ ise Mayıs ayında gösterime girecek.

 

The Place Beyond The Pines

 

Henüz çocukken ekranlarda yer almaya başlayan 32 yaşındaki Gosling, AP haber ajansına verdiği röportajda, “Bugüne kadar çok fazla çalıştım” ifadesini kullandı. Gosling, “Sanırım bir ara vermem ve neyi neden yaptığımı ve nasıl yaptığımı değerlendirmem lazım... Sanırım, bu sorulara cevap bulmak için bir ara vermek iyi bir tercih. Ben dinlenmeye ihtiyaç duyuyorum ve aynısını izleyicilerin de hak ettiğini düşünüyorum” dedi.


FARKLI BİR DRAM

 

Yakışıklı aktör, yeni filmi The Place Beyond the Pines hakkında da açıklamada bulundu. Bir sirkte motosiklet sürücüsü rolüne soyunan Gosling, aynı zamanda çocuğu için bir banka soygunu planlayan babayı oynuyor. Filmde dövmeleriyle dikkat çeken Gosling, “Beni ana karaktere en çok bağlayan şey kesinlike dövmelerdi” dedi. Filmde Bradley Cooper ile başrolü paylaşan Gosling, ‘yüzündeki dövmeyi hiç sevmediğini, dövmenin çok dikkat dağıtıcı olduğunu’ belirtti. Genç aktör, ‘dövmenin kendisine oynadığı karaktere bağladığını’ da ifade etti.