Sinemalar.com

Assassin's Creed'in Başrolü Fassbender

Assassin's Creed'in Başrolü Fassbender
27 Mayıs 2013

Büyük intikam oyunu sinemaya taşınıyor. Michael Fassbender sinemadaki ilk Assassin's Creed macerasında başrol oynayacak.

 

Tarihin derinliklerinden bugüne, dünyanın dört köşesinde süren Assassin's Creed efsanesi şimdi de sinemalara taşınıyor.

 

Geçtiğimiz yıldan beri hakkında çokça konuşulan Assassin's Creed filminin gösterim tarihi sonunda kesinleşti.

 

GQ.com.tr’nin haberine göre, son dönemin başarılı erkek oyuncularından, 'Inglourious Basterds' ve 'Prometheus' filmlerinin yıldızı Michael Fassbender, 2015 yılı Mayıs ayında gösterime girmesi beklenen ilk Assassin's Creed filminde başrol oynayacak. Fassbender geçtiğimiz yıl serinin yapımcısı Ubisoft ile suikastçı rolü için anlaşmaya varmıştı. Filmin diğer oyuncuları ve senaryo detayları henüz açıklanmadı.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (12)

Avatar
azattt (Profesyonel) | 28 Mayıs 2013, 15:16

ben Assassin's Creed'in filmini izlemiştim. (1 Saat'lik Birşey) Ama Orjinal olup olmadığını bilmiyorum. Sadece Başrol oyuncusu Assassin's Creed II oyunundaki Ezio'nun Babasına Çok Benziyordu :) Ve Düşmanı Olan Beyaz Saçlı Adam :)
http://www.sinemalar.com/dizi/175215/assassins-creed-lineage

Cevap Yaz
0
0
HiHitlerAd (Jön) | 28 Mayıs 2013, 15:02

Michael Fassbender'in Inglourios Basterds'da oynadığını yeni farkediyorum. Bak sen şu işe 300'de de varmış (Kaynak: Wikipedia). Oynamasını pek sevmesem de güzel bir oyun özellikle gerçek tarihle oldukça içiçe olması en iyi yanı. Bildiğim kadarıyla Ubisoft oyunlarını kendi uyarlayabilsin ve özüne daha sadık, daha kalitali uyarlamalar izleyebilelim diye kendi film stüdyolarını kurdu. Bu yüzden bu filmin bildiğimiz oyundan uyarlama filmler kadar vasat olacağını düşünmüyorum. Hem bu daha ilk adım. Bu film tutarsa eminim Ubisoft serilerini bir bir beyaz perdeyle buluşturacak.

Cevap Yaz
0
1
JamRose07 (Amatör) | 28 Mayıs 2013, 13:47

Tek dileğim mahvetmeyin böyle çok abartırlarsa çatıda koşma sahnelerini falan bir anlamı kalmaz.

Cevap Yaz
0
0
atalay1993 (Dublör) | 28 Mayıs 2013, 00:24

Hssktr lan :D Sonunda geliyor yaa.

Cevap Yaz
0
0
JimAbbott (Jön) | 27 Mayıs 2013, 22:25

Müthiş bir seriydi oynadıkça oynayasım geliyo üstüne filminin de çekilmesi harika olur. Şimdi çekimlere başlanıcakmış ama sonradan vazgeçilebilirmiş. Tam bir kesinleşseydi iyi olurdu.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz