Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Thor Karanlık Dünya Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

13 Ağustos 2013

Başrollerinde Chris Hemsworth, Natalie Portman ve Christopher Eccleston gibi isimlerin yer aldığı Thor Karanlık Dünya filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Marvel’ın Thor: Karanlık Dünya (Thor: The Dark World) filminde, Thor’un en büyük macerası şimdi başlıyor. Dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, yaşı kainatın yaşına eş olan karanlık bir düşmandan kurtarmak için verdiği savaşla devam ediyor. Marvel’ın Thor ve Yenilmezler'den sonraki bu filminde Thor, evrenin her yerinde düzeni yeniden sağlamak için savaşıyor ama intikam peşindeki Melakith’in başını çektiği kadim bir yarış, kainatı yeniden karanlığa döndürmek için geri dönüyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya gelen Thor şimdi en tehlikeli ve en özel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculuk, onu Jane Foster’la yeniden birleştirecek ve bizleri kurtarması için her şeyini feda etmek zorunda bırakacak.

Tüm yorumlar (8)

Avatar
iremnazdemir (Profesyonel) | 15 Ağustos 2013, 02:21

İlk film çok iyiydi umarım bu da o kadar iyi olabilir. Çabucak çıksa da merakımızı gidersek :)

Cevap Yaz
0
0
OosmanTunc (Amatör) | 14 Ağustos 2013, 12:03

bir an önce çıksada izlesek :)

Cevap Yaz
0
0
ahmetagdas (Dublör) | 13 Ağustos 2013, 19:03

oo 1 hafta oldu çıkalı yotubede yayınlayan benim. geç kaldınız

Cevap Yaz
0
0
alpgiraybenhur (Figuran) | 13 Ağustos 2013, 18:27

Eminim ki herkes marvel yapımlarının her birini ayrı bir merakla takip ediyordur... Thor da (özellikle Natalie Portmandan ötürü) ilgimi çeken ve serinin devamını beklediğim bir film olsa da bir Demir Adam kadar sevmem... Sevemem... :)

Cevap Yaz
0
1
JohhnyDepp (Star) | 13 Ağustos 2013, 16:47

Filmde Loki'yi az sahnelerde göreceğimi zannetmiştim ama bir çok sahnede görev alacak gibi eskisi gibi tekrar yuvaya döndü demekki :)

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz