Sinemalar.com

Christian Bale'e Batman Rolü için Dudak Uçuklatan Teklif

15 Ağustos 2013

Man of Steel 2 filminde Henry Cavill’in canlandıracağı Süpermen ile henüz kimin canlandıracağı bilinmeyen Batman karakterinin karşı karşıya geleceği film için hazırlıklar devam ediyor. Bir süre önce yaptığı açıklamayla Batman rolünü bırakan ünlü oyuncu Christian Bale’in role geri dönmesi için dudakları uçuklatan bir teklif yapıldı.

London Sun’ın yaptığı habere göre Christian Bale’in Batman rolünü yeniden canlandırması için 50 milyon dolarlık bir teklifin yapıldığı ve Bale’in konuyla ilgili kararını henüz açıklamadı söyleniyor. Ünlü oyuncunun bu baskıya dayanıp dayanamayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Popüler Yorumlar

AweSome61 (Dublör) | 15 Ağustos 2013, 13:33

İlk olarak teklif falan yapılmamış. Haberin orjinalinde 50 milyon dolar kazanabilme ihtimali var deniyordu. Yani ne Bale'e giden bir teklif var, ne de Bale'in reddetme gibi bir durumu var. İkinci olarak çizgi romanlara azıcık göz gezdirmiş herkesin de söyleyebileceği gibi Bale'in Batman'i devam etmemeli. Her Batman haberine ne yazık ki şeyleri yazıyorum ama 4 sayfa yorum var. Her seferinde aynı şeyler. Olmaz arkadaş. Bale'in Batman'i, Superman'li, Doomsday'li, Green Lantern'li falan bir evrene uygun değil. Bunun nesini anlamıyorsunuz? Batman/Superman filminde Batman ve Superman karşı karşıya gelecek deniyor. Sizin aklınız alıyor mu Bale'in oynadığı Batman'in Superman'le karşı karşıya gelmesini? Olmaz öyle şey. Gerçek Batman, planlamasıyla falan Superman'le karşılaşabilir. Ama Bale'in oynadığı Batman'in gerçek Batman'le uzaktan yakından alakası yok. Batman dediğin adam DC evreninin en iyi taktisyeni. Bütün Justice League ekibini tek başına planlarıyla alt edebilecek, Darkseid'ı yenmiş bir adam. Bale'in Batman'i hangi vasıfla Justice League'e katılacak? Süper güçleri olan kahramanların içine Bale'in oynadığı Batman'i koyarlarsa çok sırıtır. Yapılacak en mantıklı şey yeni Batman seçmektir. Bana kalırsa da en iyi aday Armie Hammer'dır. Her seferinde aynı şeyi yazmayayım diyorum Batman konusunda ama herkesin Bale de Bale yazdığını görünce ne yazık ki dayanamıyor. Bale'in Batman'i, Superman'li evrende olmaz, olamaz bu kadar net.

5
12
canerturanpolat (Amatör) | 15 Ağustos 2013, 13:49

kardeşim haklısın bende christian bale'in oynadığı batmani çok beğeniyorum dark knight serisine de hayranım ama dediğin gibi bale li batman gerçeğe indirgenilmişti.şimdi bale li batman süperman filmine dahil edilse nolanın batman seriside saçmalaşıcak çünkü süperman varken nedeen gothamı batman kurtarsınki ;) olaylar birbirine karışır ve saçmalaşır bu yüzden yeni bir batman bulunmalı ve nolanın batmaninden arındırılmalı.ama yinede en iyi batman bale dir bu da gerçek.

1
8

Tüm yorumlar (52)

Avatar
enesakdemir (Amatör) | 23 Eylül 2015, 21:02

Nolan ve Bale ikilisinin bunu bize yapmaya hakkı yok böyle güzel bir üçlemenin devamı olmalıydı heleki kara şövalye ama bu snyder ve affleck ikilisinin filminin kötü olcağı anlamına gelmez ama nolan ile bale çıtayı o kadar yükselttilerki bakalım snyder ve affleck napıcak

Cevap Yaz
0
1
DovakHin (Amatör) | 6 Ağustos 2015, 00:56

Malesef kabul etmedi zalımın evladı

Cevap Yaz
0
2
chris_jack_18847 (Amatör) | 30 Ekim 2013, 20:25

İnş Düşman olmazlar

Cevap Yaz
2
0
feratozkaya (Amatör) | 26 Ağustos 2013, 16:58

emmaan

Cevap Yaz
0
0
atilaykolkilic (Amatör) | 19 Ağustos 2013, 21:35

Umarım kabul eder. Dc evrenine uysun uymasın ne farkeder ortaya efsane bir üçleme çıkarmışsın ve önemli villianları kullanmışsın. Yeni bir Batman çıkarırsan çok fazla sorun çıkar 1- Christopher Nolan'ın Batman'in de Bruce Wayne'in Batman olup ilk ortaya çıkması 1 saati aldı. Sen ortaya Batman/Superman filmi çıkarıyorsun Batman'in oluşum sürecini gösteremezsin. Diyelim 1 saat gösterdin herif hemen Batman olur olmaz Supermanle mi kapışacak? Hadi diyelim geçmişi göstererek nasıl Batman olduğunu gösterdin ne kadar sürecek 10 dakikacık mı? 2- Joker kilit bir kere artık bundan sonra Joker rolünü kime verirsen ver eskisinden daha iyi bir performans gösteremeyecek ama eskisinde hapiste olduğu biliniyor bu yüzden Joker'i kullanmazsan tepki göstermezler. 3- Kostum: Sen gidip aynı 3lemede kullanılan kostümü Batman/Superman filminde kullanırsan olmaz Sam Raimi'i Spider Man'iyle Marc Webb Spider Man'i farklı kostümlere sahip mesela ve böyle olması gerekiyor. Ama sen gidip yeni bir Batman kostümü yapmayı denersen de yapamazsın çünkü Dark Knight üçlemesinde ki kostüm bile çok zor yapıldı. Christian Bale Batman Begins filminde kullandığı kostümden hareket ettirmediği ve rahatsız ettiği için beğenmemiş The Dark Knight ve The Dark Knight Rises'da kostüm biraz daha değiştirilip bilmem kaç parça halinde yeni bir kostüm yapılmıstı ve bu yeni kostümde bayağı masraf etmişti. 4- Yalnış bir Bruce Wayne seçimi ileride çekilecek olan Justice League filmini bile tehlikeye atar 5- Bruce Wayne'in Batman'e dönüşmesi diğer kahramanlarda olduğu gibi hep aynıdır. Sen zaten Batman Begins'de bunu anlatmışsın yeni filmdede anlatırsan izleyeni sıkar. Ama anlatmazsanda sorarlar kaç senedir süper kahraman filmi çekiliyor hepsinde bir oluşum süreci anlatılıyor bunda niye yok diye. Marc Webb'in Spider Man'in de bile olay az çok değiştirildi yine anlatıldı ama tabi izlerken insanın sıkıldığı oldu. 6- Oyuncu kadrosu: Dark Knight üçlemesindeki oyuncu kadrosu inanılmazdı. Morgan Freeman Michael Caine Gary Oldman Anne Hathaway Christian Bale Tom Hardy Heath Ledger... yine böyle bir oyuncu kadrosu çıkar mı tabikide hayır. Kısacası daha yazamadığım çok sayıda dezavantajı var. Hiç bu sorunlarla baş etmeyip Christian Bale ikna edilip C.Nolan Batman'ini bir filmde demiyorum yavaş yavaş bir kaç filmde Dc Comics evrenine az da olsa uyarlarlarsa çok daha kolay olur ve izleyenide mutlu ederler.

Cevap Yaz
0
3
Görüşleriniz