Sinemalar.com

Rocky Ringlere Geri Dönüyor

16 Ağustos 2013

İlk maçtan 37 yıl sonra Rocky Balboa, Ryan Coogler yönetiminde bir kez daha sinemalarda.


'Fruitvale Station'ın yönetmeni Ryan Coogler ve filmin başrol oyuncusu Michael B. Jordan bir efsaneyi, Rocky Balboa'yı geri getirmek için iş başındalar. Filmin adını 'Creed' olarak belirleyen yönetmen Ryan Coogler senaryo için de Aaron Covington'la beraber çalışmaya başladı.

 

'Creed' her ne kadar sinemalarda Sylvester Stallone'u bir kez daha görecek olsak da tam bir devam filmi değil. Filmde Michael B. Jordan'ın ilk Rocky filminde ünlü boksörün rakibi olan Apollo Creed'in torununu canlandıracağı konuşuluyor.

 

Tamamen Coogler'ın fikri olarak ilk üç filmin senaryosuna sadık kalınarak yapımına başlanan Creed'in hikayesi Michael B. Jordan'ın karakterine odaklanıyor. Eski bir boksör olan büyükbabasının kazandığı şampiyonlukların getirdiği servetin sayesinde zengin bir ailede büyüyen ama bu hayatı reddederek boksör olma hayalleri kuran bir genci canlandıran Jordan, filmde onu yetiştirmesi için Rocky Balboa'nın peşine düşüyor.

 

Orijinal filmin efsane başrol oyuncusu Sylvester Stallone 'Creed'de de kamera karşısında olacak fakat Michael B. Jordan'ın filmin kadrosuna katılıp katılmayacağı MGM'le süren pazarlığın ardından belli olacak. 'Creed'de bu kez ringlerin arkasında yer alacak Stallone ve ekibe katılması beklenen Jordan dışında ismi açıklanan aktör henüz yok.

 

ntvmsnbc

Tüm yorumlar (17)

Avatar
Alp3153 (Amatör) | 28 Ağustos 2013, 14:42

Bu güzel oldu ya rocky hocalık yapıyo izlenir

Cevap Yaz
0
0
selim_aksu_9 (Amatör) | 19 Ağustos 2013, 18:22

Ne zaman çıkcak bu

Cevap Yaz
0
0
GaiptenGelenSes (Amatör) | 17 Ağustos 2013, 00:55

Haberde filmin konusu Creed karakteri üzerine kurgulanacak diyor bizim üstün zekalar Stallone oynacak mı Rocky olacak mı diye soruyor üstelik filmin adı hala Rocky olmasına rağmen. Yok filmde Rocky'i Özcan Deniz oynayacak yönetmen koltuğunda da Mahsun Kırmızıgül var!

Cevap Yaz
0
3
87lulu (Profesyonel) | 16 Ağustos 2013, 20:34

güzel haber

Cevap Yaz
0
1
ahmetagdas (Dublör) | 16 Ağustos 2013, 17:41

Rocky tekrar görmek hoş olacak.

Cevap Yaz
0
1
ahmetagdas (Dublör) | 16 Ağustos 2013, 18:47

Eywlh Gerçekten insan şaşırıyor ozamanlar Muhammed Ali vardı babamlar Muhammed Ali boks maçını izlerdi şunu derlerdi Sylvester Stallone boks filmi için Muhammed Ali'ders alıyormuş Gerçekten insan Geçmişini Böyle Hatırlaması çok güzel ozamanlar Rocky,Rombo ve dediğin gibi bruce lee isimleryle büydük hiç alaksı yok ama ozamanlar power rangersda vardı gerçekten bu karakterlerin çocuken ben buyum sen o sun lafı ben onu seviyom gibi cümler şimdi ise çocuklara bakarak gülümsüyom şimdi onlar diyor tabi sinema gelişdi filim çoğaldı kanalar çoğaldı 3D filim geldi şimdi bu türler fenomen.

0
2
Görüşleriniz