Sinemalar.com

Türk Yapımı Panzehir Filminin Çekimlerine Başladı

26 Eylül 2013

Büşra ve Dağ filmlerinin yönetmeni Alper Çağlar'ın kamerasından sinemalar taşınacak olan aksiyon tarzındaki Panzehir filminin çekimlerine 19 Eylül'de başladı.

 

Filmin ilgi çekici kılan bir özelliğide Hollywood aksiyon filmlerinde kullanılan tekniklerin Türkiye'de çekilen Panzehir filminde uygulanacak olması. Bununla birlikte aksiyon türünün yanında kara film olarakta karşımıza çıkacak.

 

Alper Çağlar'ın yaptığı açıklamaların yanında filmin kadrosunda Türk oyuncuların yanında Hollywood oyuncularınında yer alacağı açıklandı. Filmin konusuyla ilgili olarak net bir bilgi verilmesede, hayatı boyuncula kötülük yapmış bir tetikçinin ona ihanet etmiş manevi babası arasındaki öyküsü anlatılacağı belirtiliyor.

 

Film gelecek yılın Şubat ayında vizyona girecek.

 

Alper Çağlar'ın en son çektiği Dağ filminin fragmanı karşınzıda.

 

Tüm yorumlar (16)

Avatar
BatuhanAyyldz (Amatör) | 28 Eylül 2013, 14:17

Şimdi belki bazılarınıza garip geliyor filmin afişindeki yazan '' Kadir Korkut`un görülecek hesabı var '' peki ya amerikan filmlerinde ne farkı var ? Artık izlediğimiz filmler dolayısıyla aklımıza '' Amerikanlar yada başka ülkedekiler çekerde biz Öyle film çekemeyiz '' örnek veriyim '' Ustura geri dönüyor . Öldürmek için '' ( Machete Kills ) filminin sloğanı Ama eleştiri alıyormu hayır Ama bir türk filmi olsa '' Afişe Baksana '' dersiniz. Neden ? Güzel bir film olması umuduyla...

Cevap Yaz
0
0
Sedatkrkmz (Figuran) | 27 Eylül 2013, 14:08

türk sinema film sektörü ya dinle alakalı korku filmleri yapar yada siyasetle ilgili aksiyon film k.b yın ama türk sinema sektöründen bi cacık çıkmaz

Cevap Yaz
0
2
Bozo003 (Figuran) | 26 Eylül 2013, 16:06

hadi hayırlısı

Cevap Yaz
0
0
oguzhan_eren_92 (Amatör) | 26 Eylül 2013, 11:25

Bi yürüyün gidin ya

Cevap Yaz
0
0
GabrielCrypto (Amatör) | 26 Eylül 2013, 10:15

KADIR WEAPONS & EQUIPMENT :D ne resim ve ne fragman kötü yorum yapmak düşmez kimseye ama bekleyelim görelim :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz