Sinemalar.com

Sabotage Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

21 Kasım 2013

Arnold Schwarzenegger'in 2014'te gösterime girecek Sabotage filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Terminatör serisinin unutulmaz yıldızı, eski California valisi Arnold Schwarzenegger'in en yeni filmi Sabotage'ın fragmanı görücüye çıktı. Filmde Schwarzenegger'e Sam WorthingtonMireille Enos, Joe Manganiello ve Josh Holloway gibi isimler eşlik edecek.

Filmde Narkotik Suçlar Bölümü'nde çalışan bir grup özel hareket polisinin maceraları anlatılıyor. Büyük bir uyuşturucu şebekesinin hücre evindeki yüklü miktarda uyuşturucuyu ele geçiren DEA ekibinin elemanları, bu baskından sonra birer birer öldürülmeye başlar ve ekip kendini büyük bir tehlikenin orta yerinde bulur.

ABD'deki gösterim tarihi 11 Nisan 2014 olarak belirlenen filmin Türkiye'de ne zaman gösterime gireceği ise henüz belli değil.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
edgabudge (Dublör) | 24 Kasım 2013, 16:23

“Benim için hayat devamlı olarak aç olmaktır. Hayatın anlamı sadece var olmak ya da yaşamak değil, ileri gitmek, yükselmek, başarmak ve fethetmektir!”
- Arnold Schwarzenegger
Kendileri bu yaşında olmasına rağmen hala daha sporsuz 1 günüm geçmiyor diyen adamdır. Ne diyim aksiyon filmlerin 1 numaralı adamıydı artık yaşı da gitti :) ama alacak olduğu projelerde ilerleyen zamanlarda bir şef yardımcısı ya da ofis ya da beyin takımın başkanı gibi roller ona çok yakışır

Cevap Yaz
0
0
Ayaz1907 (Amatör) | 22 Kasım 2013, 15:29

Aksiyon ve maceranın ölümsüz kahramanlarından biri. Arnold Schwarzenegger

Cevap Yaz
0
0
MehmetKurak7 (Figuran) | 22 Kasım 2013, 00:09

Artık bazı insanların yaşlandığını kabul etmesi gerekiyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz