Sinemalar.com

Hızlı ve Öfkeli 7 Yeniden Çekilecek

6 Aralık 2013

Fast and Furious 7 filminin en önemli başrol oyuncularından Paul Walker'ın araba kazası sonucu hayatını kaybetmesinden sonra çekimleri devam eden filmin ertelendiği ve bir süre sonra çekimlerine başlanacağı açıklanmıştı.

 

Ancak filmin hayranlarını üzecek bir haber yapımcılardan geldi Yapılan açıklamalara göre filmin çekimlerinin tamamen iptal edilerek, yeniden çekilmesi masaya yatırıldı. Şuan için yapımcılar tarafından kesin bir karar verilmesede, bu konun olasılığının yüksek olduğu bildirildi.

 

Bununla birlikte yapımcılar filmde özel efektlerin yardımıyla Brian O'Conner'a filmde rol almasınıda bir taraftan düşünüyorlar. Bu teknik daha önce Gladyatör filminde aktör Oliver Reed için kullanılmıştı. Reed çekimler sırasında Malta'da 2 Mayıs 1999'da kalp krizi geçirerek yaşama veda etmişti

 

Yapımcılar iki seçenek arasında dururken, en çok korktukları nokta ise hayranların verecekleri tepkiler. Bu yüzden verecekleri kararı henüz seçememiş durumdalar. Filmle ilgili bilgiler için bize takip etmeye devam edin.

Popüler Yorumlar

Frod0 (Amatör) | 6 Aralık 2013, 15:03

bence kesinlikle brian filmden çıkarılmalı öldüğünü bile bile o adamı izlemek filmi dramdan başka birşey yapmaz yeniden çekilmeli .

0
5
LWadeL (Amatör) | 6 Aralık 2013, 17:03

Yerine birini oynatmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar biz brian karekterini onunla tanıdık başka biri .... Saçmalık

0
5

Tüm yorumlar (37)

Avatar
HiHitlerAd (Jön) | 9 Aralık 2013, 14:19

Saçmalamasın bu yapımcılar. Paul Walker'ın şimdiye kadar ki çekimlerini kullanın, senaryoyu duruma göre şekillendirip cgi ile işi bitirin. Filmi yeniden çekmek bence asıl Paul'un anısına saygısızlık olur. Hem yapımcı gözüyle de bakarsak böyle daha kârlı olur.

Cevap Yaz
0
0
Melancolia (Figuran) | 9 Aralık 2013, 14:19

Animasyon bir Brian iyi olmaz diye düşünüyorum,Paul Walker'ın sahneleride silinmemeli..Öte yandan çok üzüntülüyüm.Fenomen haline gelen serinin akıbetine bakın.Ah Paul hem kendini yaktın hem bizi.Umarım seri 7'den sonrada devam eder ama kimsenin çekmek isteyeceğini sanmıyorum.

Cevap Yaz
0
0
ilknurtopakgoz (Amatör) | 9 Aralık 2013, 14:19

yerine başkasını koymak paul a ihanet olur.. filmde öldürsünler en mantıklısı o

Cevap Yaz
0
0
omerchanel (Amatör) | 8 Aralık 2013, 21:34

HİÇ ÇEKİLMESİN

Cevap Yaz
2
0
tamer_akdogan_35 (Amatör) | 8 Aralık 2013, 19:43

çok sacma kaldığı yerden dewam edilmeli

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz