Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Yılın Sinema Sitesi Sinemalar.com!

Yılın Sinema Sitesi Sinemalar.com!
13 Ocak 2014

30 ayrı kategoride Türkiye internet ekosisteminin en iyi girişim, marka, şirket ve girişimcilerinin belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2013‘te oylama sonuçları açıklandı. Bu sonuçlara göre, Sinemalar.com Yılın Sinema Sitesi oldu.

 

Yaklaşık 36 bin internet kullanıcısının oy kullandığı ankette, Sinemalar.com aldığı 9.338 oyla birlikte Yılın Sinema Sitesi kategorisinde birinci oldu. 

 

Sinemalar.com üst üste ikinci kez bu ödülü alma başarısı gösterdi. 

Popüler Yorumlar

ElendirKinG (Profesyonel) | 13 Ocak 2014, 18:31

İyi güzel hoşta artık üyeler konusunda bir sınırlandırma getirilmeli. İpini koparan üye oluyor, yorumlarda da çok seviyesiz durumlar ile karşılaşıyorum. Böyle üyelerin engellemesi gerek.

2
5

Tüm yorumlar (9)

Avatar
HiHitlerAd (Jön) | 14 Ocak 2014, 18:21

Asıl şu popüler yorum olayının kaldırılması lazım. En büyük sahtekarlık orada dönüyor.Sahte hesaplar ve arkadaşlarının yardımı ile çok vasat yorumlar popüler oluveriyor.

Cevap Yaz
0
2
Icaruss (Dublör) | 14 Ocak 2014, 06:52

Acaba kim seçiyor.Eğer en iyi site buysa yapacak bişey yok :) ama sitenin çok eksiği var üyelerin şikayetlerini dinlememek gibi üyeleri dinlememek gibi,başına buyruk hareket gibi...vb gider..Burda yazılan eksiklikleri de düzeltmeye çalışın lütfen en azından bir okuyun..Bunun haberi iyi hoşta rehavete gerek yok :)

Cevap Yaz
0
0
Icaruss (Dublör) | 14 Ocak 2014, 12:53

Tşkürler...

0
0
Sinemalar_Yonetim (Profesyonel) | 14 Ocak 2014, 10:57

Merhaba,

Kullanıcılarımızın Sinemalar.com hakkında yaptıkları görüş bildirimleri tek tek incelenmektedir. Ve verilen geri bildirimlere göre site içerisinde gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Bir çok kullanıcımız yaptıkları geri bildirimler sonucunda anında aksiyon alınmasını ister, ancak her kullanıcının aynı konu içerisinde farklı görüşlere sahip olası, bu süreci uzatmaktadır. Bu yüzden dikkatli bir şekilde incelenip, kullanıcılarımıza en doğrusunu sunmaya çalışmaktayız. Sitemizle ilgili görüşlerinizi bize iletirseniz seviniriz, çünkü sizi dinlemek için buradayız.

Bol sinemalı günler,

0
1
kestal (Figuran) | 14 Ocak 2014, 00:50

Tabikide bu hak edilen bi ödül olmuş ama diğer yorum yazan arkadaşlar ve çoğu kişi gibi sıkıntımız abuk sabuk ergenlerin gelip saçmalık sapan yorum spoiler verip ve bu yorumunda sahte hesapları ile beğendirmesi..Küfür edenleri söylemiyorum bile.Bunlara credit bulunabilir bana göre ....

Cevap Yaz
0
0
mustafauyusmaz (Amatör) | 13 Ocak 2014, 23:37

haklı bi ödül olmuş... flim puanlarına biraz daha dikkat ederseniz iyi olu.

Cevap Yaz
0
0
AweSome61 (Dublör) | 13 Ocak 2014, 20:22

Bir de şu sıkıntıları giderseniz iyi olacak. Deli gibi spoiler verenler mi dersin, en ufak şeye küfredeni mi dersin, filmler çıkmadan oy verenler mi dersin, her türden sorunlu insan var. Bunlar ve benzeri problemler de çözülse çok daha iyi olacak site. Özellikle,
filmlere vizyona girmeden oy verebilme kaldırılmalı. Çoğu filmde daha vizyona girmeden 600-700 oy verilmiş oluyor. Haliyle de filmlerin puanları yanıltıcı oluyor.

Cevap Yaz
0
3
AweSome61 (Dublör) | 14 Ocak 2014, 12:17

Mesela spoiler verenlere ilk sefer için özel mesaj gönderilip, eğer bir daha spoiler verirlerse cezalandırılacakları bildirilebilir. Eğer tekrar yaparlarsa banlanabilirler. Şimdi sistem nasıl işliyor bilmiyorum ama şikayet edince mesaj spoiler içine alınıyor, ama üyeye herhangi bir yaptırım görünmüyor. Aynısı küfür için de uygulanabilir. Bir de yorum yazarken, yorumların onaya düşme sebepleri nelerdir tam olarak? Herhangi bir hakaret, site linki vs. kullanmamama rağmen, yorum gereksiz yere onaya düşebiliyor.

0
0
Sinemalar_Yonetim (Profesyonel) | 14 Ocak 2014, 10:48

Merhaba,

Yorum ve puanlama sistemiyle ilgili geri bildirimleriniz ekibimize iletilmiştir. Sinemalar.com'un geliştirilme sürecinde geri bildirimleriniz değerlendirilecektir.

Filmlere oy verme sistemi üzerinde çalışmaktayız. Şuan için 2015 ve daha sonrasındaki filmlere oylama yapılmamaktadır. 2014 içerisindeki filmlerin oylanmasıyla ilgili olarak geliştirmelerimiz devam etmektedir.

Kullanıcıların "spoiler" ve küfür içerikleri yorumlarını anında engelleme gibi bir şansımız bulunmamaktadır. Ancak bu tarz yorumlar için anında aksiyon alınması için bazı çalışmalarımız devam etmektedir. Bu geliştirmeler yakın bir sürede Sinemalar.com'da yayına alınacaktır.

Geri bildirimleriniz için teşekkürler.

Bol sinemalı günler,

0
1
Görüşleriniz