Sinemalar.com

The Simpsons Lego Özel Fragmanı Karşınızda

2 Mayıs 2014

Fox kanallarında pazar akşamı yayınlanacak olan The Simpsons'ın 550. bölümünde bizleri özel bir bölüm bekliyor.

 

Brick Like Me mottosuyla çıkan yeni bölüm Simpsons'ların LEGO özel bölümü olacak. Bu bölümde Homer, Springfield'te yaşayan herkesin LEGO'dan oluştuğu bir dünyada uyanır. Normal yaşamına devam ederken, bir gün Lisa için oyuncak almaya gider ve dokunduğu kutu onu paralel evrendeki halinin imgelerini gösterir. Peki tuğlalardan oluşmuş bu dünyada kapana kısılıp kalacak mıydı? İşte bunu bu bölümde göreceğiz.

 

Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright ve Yeardley Smith'in seslendirdiği The Simpsons'lar "Brick Like Me" isimli bölümüyle bu Pazar saat 8'de Amerika'da yayınlanacak.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 16:20

Karikatürist Matt Groening tarafından yaratılan çizgi dizi efsanesi The Simpsons’ın ilk yayını 1989 yılında yarım saatlik bir Noel özel programıyla gerçekleşmişti. Bu gösterimin ardından 1990 Ocak’ında yarım saatlik bir komedi dizisi olarak prime time’da yer alan yapım, kaliteli benzerleri çıkmış olsa da 20 senedir tahtını kimselere kaptırmıyor.

Henüz ilk sezonuyla birlikte hem hayranlar, hem de eleştirmenler tarafından Amerikan ailesinin televizyonda ekranlarındaki en gerçekçi ve en komik tasvirlerinden birisi olarak nitelendirilen The Simpsons, Springfield kasabasının en çılgın ailesi. Do’nuts düşkünü Homer; kocaman mavi saçlarıyla ailenin denge unsuru olan Marge; sinsi ve kurnaz Bart; sadece ailenin değil bütün kasabanın da entelektüeli, zeki kız Lisa ve emzik ile konuşabilen yegane bebek Maggie’den oluşan The Simpsons, sadece çocukların değil, yetişkinlerin de çizgi film bağımlısı olabileceğinin en büyük göstergesi. (alıntıdır).

Cevap Yaz
0
0
ali_samet_senel_03 (Amatör) | 4 Mayıs 2014, 17:12

Lego efsanesi büyüyerek devam ediyor :)

Cevap Yaz
0
0
HiHitlerAd (Jön) | 4 Mayıs 2014, 14:58

Cnbc-e yeni bölümlere yetişebilse keşke.

Cevap Yaz
0
0
burak_simsek_35 (Amatör) | 4 Mayıs 2014, 00:17

İlgi çekici

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz