Sinemalar.com

Cem Yılmaz'ın Oyunculuk Teklifine Rağbet Yok!

30 Haziran 2014

Twitter'da 6.5 milyon takipçisi olan Cem Yılmaz, 'Pek Yakında' filminde amatör konuk oyunculara rol vereceğini duyurdu. İlk 3 günde ancak 4 kişi video ekledi.

Cem Yılmaz, son filmi 'Pek Yakında'nın çekimlerine devam ediyor. Ozan Güven, Zafer Algöz gibi isimlerin rol aldığı filmde Yılmaz, yaptığı reklam anlaşması gereği amatör 2 oyuncuya da yer verecek. Bu kapsamda gönüllülerin firmanın internet sitesine videolarını yüklemeleri istendi. 

Tanıtımla sayı ancak 14 arttı 

Siteye video gönderenler arasından 2 kişi Yılmaz'ın 'Pek Yakında' kadrosuna katılacak. Ancak yaklaşık bir haftadır açık olan siteye ilk 3 gün sadece 4 kişi video ekledi. Sayının, yapılan reklam çalışmalarıyla ancak 18'e çıkması kalması şok etkisi yarattı. 

En popüler aday 908 oy topladı 

Sosyal medyayı kendine has bir şekilde kullanan Cem Yılmaz, 6.5 milyon kişilik takipçi listesinden beklediği geri dönüşü alamadı.1 haftalık videolar içerisinden Serkan Karakurt adlı katılımcı 908 kişi tarafından oylanarak en popüler kişi haline geldi.

Haber Kaynağı radikal.com.tr

Tüm yorumlar (4)

Avatar
Fez (Figuran) | 1 Temmuz 2014, 03:23

Yeteneğine göre seçecekse bıraksın herkes orijinal fikirlerle gelsin.Çekilmiş bir sahnesi canlandırmak daha çok kıyas işi gibi.Bakıp bakıp karşılaştırıyor insan bir sürü kusur buluyor.

Cevap Yaz
0
0
MertAkyurekOfficial (Amatör) | 30 Haziran 2014, 22:03

Ya açıkcası ben katılacaktım gora filmini 1000 kere izlemişimdir rolleri çok rahat yapardım ışık,ses herşeyi filmdekiyle aynı yapardım kıyafetine kadar.. Ama cem abi gelmiş yaş sınırı koymuş.. Yaş sınırı olmasa ben şuan o setteydim..

Cevap Yaz
0
0
melodileriyakar (Amatör) | 30 Haziran 2014, 19:55

Senaryoyu kısıtlamışlar ondan, bi de zor yani gecenin bi yarısı ışık derdi falan. Serbest bırakaydı komik bişeyler çıkardı belki.

Cevap Yaz
0
0
cinemaloverr (Artist) | 30 Haziran 2014, 17:00

ben gazanfer amca filmimi gönderdim inşallah kabul edilirim

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz