Sinemalar.com

Halit Ergenç, Dudak Uçuklatan Ücreti Reddetti

Halit Ergenç, Dudak Uçuklatan Ücreti Reddetti
23 Temmuz 2014

Muhteşem Yüzyıl'daki performansından sonra Dizilerin aranan oyuncusu Halit Ergenç'e yeni sezon için 20'den fazla teklif geldiği öğrenildi.

 

Son 3 sezondur 'Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde oynayan ve Kanuni Sultan Süleyman rolündeki başarısıyla ülke dışında da büyük beğeni toplayan Halit Ergenç’e yeni sezon için 20'den fazla teklif geldiği belirtiliyor. 

 

Ünlü oyuncuya ‘dudak uçuklatan’ yüksek ücretler de önerilmiş. Yapımcıların, Muhteşem Yüzyıl’dan bölüm başına 60 bin TL kazanan Halit Ergenç’e bölüm başına 80 bin TL önerdiği, ancak sanatçının bu teklifleri kabul etmediği belirtiliyor. 

 

Ünlü sanatçının çok yoğun geçen 3 sezondan sonra dinlenmek istediği bunun yanı sıra Kanuni karakterini de izleyiciye unutturmak istediği gelen haberler arasında. Dizi tekliflerini kabul etmeyen Halit Ergenç’in sinema teklifine ise sıcak baktığı ifade edildi.

Haber Kaynağı radikal.com.tr

Popüler Yorumlar

OnePunchMert (Profesyonel) | 23 Temmuz 2014, 12:44

tabikide etmez adam kendini büyüttü artık önüne gelen her dizide oynayacak hali yok ya kendini daha da büyük oyunculuk sergileyeceği şeyleri kabul edecektir ki adını duymayan kalmasın herşey para değill

0
11
apesman (Amatör) | 23 Temmuz 2014, 14:17

tamam normal şartlarda iyi para ama 60 dan sonra sadece 80 bin TL mi üç haneli beklerdim öte yandan dinlenmek istemesi normal tabi uzun bir dinlenme olmaması iyi olur Kanuni karakterini unutturmak istiyorum derken kendisini unutmayalım seyirci unutmaya yatkındır yapım şirketleri de unutturmaya daha Süleyman ölmeden kösemin reklamını dizinin arasına monte eden bir dünya :D

3
4

Tüm yorumlar (9)

Avatar
ebru212 (Figuran) | 1 Ağustos 2014, 13:17

Ben anlayamıyorum "Harem" Osmanlı'nın bir gerçeği, adamlar olmayan bir şeyi ekrana getirmiş değil. Ayrıca bu dizi daha çok Hürrem ve Kanuninin aşkına dayanan bir diziydi, kimseyi de zampara gibi gösterdiği yok. Arkadaşlar sizin piyasadaki kitaplardan haberiniz var mı? Bence önünüze ne konursa izlediğiniz için sanıyorsunuz ki ilk defa bu konudan bahsedildi. Gidin "Hürrem" kitabını okuyun. Ayrıca dizi de Kanuni'nin yazdığım tüm şiirler belgelerler sabit. Böyle bir aşk yaşanmış.. Yani bu beğenmediğiniz dizi kaç ülkede gösteriliyor biliyor musunuz? Biraz emeğe saygınız olsun. Yerli Dizi olsun, film olsun bu eleştirileri anlayamıyorum.O zaman çıkın siz daha iyisini yapın onu izleyelim..

Cevap Yaz
1
0
ozankursat (Amatör) | 26 Temmuz 2014, 00:21

abi adam haftada 60 bin tl almış şimdi en az 5 6 ay yatar ben olsam öle yaparım :D

Cevap Yaz
0
0
edgabudge (Dublör) | 25 Temmuz 2014, 17:53

Halit ergenç kendini çok iyi geliştirdi. Bende o adamın yerinde olsam önüme gelen her projeye evet demem kıvanç tatlıtuğ dedi de ne oldu tırt.

Cevap Yaz
3
2
Darmadaginigim (Dublör) | 25 Temmuz 2014, 00:49

Bumu bizim tarihimiz bu diziyi izleyenler neyini izliyor ? Kanuni tahtta kaldığı 40 yıl boyunda at üstünden inmeyen seferden sefere giden bir padişahtı ama gel gör ki adamlar öyle bir gösterdi ki ben izlemeden utandım bu yapanlar nasıl bunu yaparken utanmadı şaşırıyorum açıkcası yazık cidden. Ha gel gelelim Halit Ergenç'e bence iyi oyuncu Bin Bir gece adlı dizide izleme fırsatım olmuştu şimdi dahada geliştirdi kendisini kabul etmemesi normal bence oyuncuların bir dinlenme süresi oluyor diğer bir ismiyle demleniyorlar hem büründüğü karakterlerin özelliklerinden biraz olsun arınıyorlar ama helal olsun adama kendisini baya geliştirdi. Umarım tarihimizi bize utandırarak izlettiren bir dizide daha oynamaz.

Cevap Yaz
3
2
jackrabbit (Dublör) | 24 Temmuz 2014, 20:33

Bu paralar cok ciddi ya amerikada bile bölüm başı 50 bin dolar muazzam olarak görülüyor, ülkemizde bu paranın verilmesi iyi mi kötü mü bilemedim.

Cevap Yaz
3
3
Görüşleriniz