Sinemalar.com

Kraliçe Fabrikada’nın Fragmanı Hazır!

Kraliçe Fabrikada’nın Fragmanı Hazır!
24 Temmuz 2008

Senarist ve yönetmenliğini, geçen yıl Epsilon Yayınları\'ndan "Hep Böyle Kal" adlı romanı yayınlanan Ali Kemal Güven\'in üstlendiği “Kraliçe Fabrikada” filminin fragmanı yayınlandı.

Sinema öğrencileri tarafından hayata geçirilen filmde Hande Yener, Billur Kalkavan ve gazeteci Onur Baştürk gibi ünlü isimler de rol alıyor.

Yaklaşık 120 dakika süren filmde, Hande Yener, gay olduğuna inanılmayan bir gence yardım eden gay ikonunu canlandırıyor.

Türkiye’de gösterime girip girmeyeceği henüz belli olmayan “Kraliçe Fabrikada”, yurtdışındaki sinema festivallerinde gösterilecek.

Filmin fragmanını izlemek için aşağıdaki videoya tıklayın.

 
Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (32)

Avatar
hypnoz08 (Profesyonel) | 12 Ağustos 2010, 00:55

Frangman ve hande yener özellikle o duvara asılı posterdeki şaheseri, saçının rengi kısaca frangmandan çok hande yeneri beğendim, benim kadınım o güzel insanım keşke popa dönmeseydi ya, frangman baya eleştirilir.

Cevap Yaz
0
0
leo20 (Amatör) | 19 Mart 2009, 23:57

Türkiyede onlarca eşcinsel var ki iş filme gelince nedense tutucu oluveriyoruz bence bu film gösterime girmeli.hande yenere gelince müziği ve tarzı çok yakışıyor son derece avrupai bence .anlamıyorum insanları zaten ülkemiz kalıplar ülkesi hiç bi şekilde kalıplarımızı atamıyoruz.sıyrılın artık şu alaturkalıktan.

Cevap Yaz
0
0
ghjk (Amatör) | 23 Aralık 2008, 23:51

filmin farklı bir denee olduğunu düşümüyorum.Türkiye belki böle bi filme hazır deildir .ancak hande yener gibi cesaretli kişiler olmazsa hiç de hazır olamıcak zaten.insanlar bakış açılarını biraz değiştirmeye çalışırlarsa Türkiye ve film sektörü adına çok daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
alexmahon (Dublör) | 6 Ağustos 2008, 02:42

fragmandan anladıgım kadarıyla berbat bı fılme benızıyo hatta fragmana bakmak bıle ıcımden gelmemıstı bastan ama baktım yınede,hayatta zorda kalsam bıle ızlemeyecegım fılmlerden bırı guzel olmamıs lafı dolandırmayayım:)

Cevap Yaz
0
0
L5L (Artist) | 25 Ocak 2011, 00:37

sAhArA son noktayı iyi koydu..

0
0
herseyedair (Figuran) | 9 Kasım 2008, 16:42

filmi izleyip yaptığın yorum dimi zaten bu!!

0
0
herseyedair (Figuran) | 6 Ağustos 2008, 00:44

arkadaşlar hande yenerin son çıkardığı 2 albüme laf ediyosunuz ama bi müzisyen olarak size şunu söylemeliyim ki handenin şu an ki yaptığı müzikler eski yaptığı müziklerden alt yapı olsun herşeyle mükemmel olay sadece türkiyede bazı şeylerin yavaştan sindirilmesi ama oda olucak ve oluyo da

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz