Uncharted Filmi İçin Bryan Cranston’ın İsmi Geçiyor

28.09.2017 12:23
Uncharted Filmi İçin Bryan Cranston’ın İsmi Geçiyor

Sony Pictures, tüm zamanların en iyi aksiyon – macera oyunlarından Uncharted serisinin film uyarlaması için ünlü aktör Bryan Cranston ile anlaşabilir. 

Bilgisayar oyunu olarak doğan ve ardından beyazperdeye aktarılan yapımlar, her zaman olmasa da gişede önemli başarılar elde edebiliyor. Sony, 2007’den bu yana piyasaya sürdüğü ve çoğunu Naughty Dog’un geliştirdiği dokuz Uncharted oyunu ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan serinin filme uyarlanması çalışmalarına başladı.

The Hashtag Show’un haberine göre, film projesinin yönetmenlik koltuğuna Real Steel (Çelik Yumruklar)’dan hatırladığımız Shawn Levy oturacak. Joe Carnahan’ın yazdığı senaryo, genç Nathan Drake karakterinin maceralarının ve gelecekte akıl hocası haline gelecek hazine avcısı Victor ‘Sully’ Sullivan ile arkadaş oluşunun anlatıldığı serinin üçüncü oyunu Uncharted 3: Drake’s Deception’ı temel alacak. 

Nathan Drake karakterini Marvel filmlerinde Spider-Man’i canlandırarak önemli bir çıkış yakalayan Tom Holland oynayacak. Baba ve akıl hocası figüründeki Victor ‘Sully’ Sullivan rolü için ise Breaking Bad ile büyük üne kavuşan 61 yaşındaki Bryan Cranston’ın adı geçiyor. 

İddialar güçlense de Sony Pictures henüz oyuncu kadrosunu doğrulamış değil. Vizyon tarihinin önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor.