Yol Arkadaşım’ın Galası Yapıldı

26.10.2017 10:45

Yönetmenlik koltuğuna Bedran Güzel’in oturduğu yerli komedi filmi Yol Arkadaşım’ın galası gerçekleşti. Birçok ünlü isim gösterime katıldı. 

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolleri paylaştığı eğlenceli bir yol hikayesi olan filmin gösterimi Kanyon AVM’de yapıldı. Sanat ve iş dünyasının akın ettiği galada film, seyirciden kahkahalar eşliğinde tam not aldı. Gösterimden önce Bedran Güzel ve oyuncular İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Emre Kınay, Eda Ece, Aslı Bekiroğlu, Bahar Şahin, Muharrem Bayrak, S. Toygan Avanoğlu ve Rahşan Fırtına basınla buluştu. 

İbrahim Büyükak, senaryosunu da yazdığı filmde değerli konuk oyuncularının olduğunu, Dilber Ay, Nurseli İdiz, Şinasi Yurtsever, Eser Yenenler, Acun Ilıcalı ve Erdem Baş’ın da rol aldığını söyledi. Usta ses sanatçısı Dilber Ay'ın sahnelerinin seyirciyi çok güldüreceği, ünlü sanatçının filmde araba tamircisi Muzaffer Usta karakterine hayat verdiği belirtiliyor.

Oğuzhan Koç da "Emre Kınay’ın önderliğinde, BKM çatısı altında çok güzel bir film yaptık. Herkesin çok eğleneceğine eminiz" ifadelerini kullandı. Merakla beklenen film yarın (27 Ekim)’de sinemaseverlerle buluşacak.